Hopp til innhold

NM klassisk telemark Sparebanken Møre-renn

Åndalsnes IF arrangerer Norgesmesterskap i klassisk telemark på Bjorli skisenter 07. mars 2020.

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bjorli
  • Gren: Telemark
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 100
Start 07.03.2020 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Gutter 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 100
Start 07.03.2020 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Jenter 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 100
Start 07.03.2020 Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk Startkontingent 100
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn veteran Øvelse Klassisk Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Gutter 13-14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruaset, Marius Frostad Klubb Åndalsnes IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk
Navn Harang, Alfred Blomstrand Klubb Surnadal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk
Navn Opheim, Even Klubb Ål IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk
Navn Vold, Magnus Klubb Åndalsnes IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk

Gutter 15-16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruaset, Rudi Vold Klubb Åndalsnes IF Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk
Navn Bye, Mikkel August Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk
Navn Glimsdal, Sigurd Myhre Klubb Åndalsnes IF Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk
Navn Haugen, Njål Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk
Navn Svendsen, Peder Johan Skeistrand Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk

Gutter 9-10 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vold, Henning Klubb Isfjorden IL Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk

Jenter 11-12 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vold, Vibeke Klubb Åndalsnes IF Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Klassisk

Jenter 13-14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Synne Caroline Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk

Jenter 15-16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Maria Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk

Kvinner Junior 17-21 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Araldsen, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Blø, Rakel Kvernberg Klubb Eidsvåg IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Bryn, Oda Helene Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Eriksen, Ella Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Gunnerød, Mille Marie Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Hexeberg, Petra Helene Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Hovde, Nora Vold Klubb Åndalsnes IF Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Husvik, Kaja Klubb Eidsvåg IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Moa Støve, Emma Di Klubb Åndalsnes IF Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk

Kvinner Senior 22 år og eldre - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Gøril Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Haugen, Andrea Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Kjølseth, Guro Helde Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Konow, Kaja Bjørnstad Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk

Menn Junior 17-21 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Sverre Solstad Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Bye, Emil Tobias Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Gjølberg, Brage Osen Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk
Navn Hagen, Lars Engebret Lillejord Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk

Menn Senior 22 år og eldre - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alveberg, Jacob Benjamin Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Gjelstad, Kristian Lauvik Klubb Morgedal IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Hagen, Torstein Frønsdal Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Haugen, Amund Møster Klubb Fjellguten Skilag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Hexeberg, Iver Johan Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Hole, Sivert Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Kjørholt, Benjamin Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
Navn Løken, Mikkel Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk
nif-epi04, 04
NSF