Hopp til innhold

NC Randonee

11-12. januar inviterer Romsdal randoneklubb til vinterens første norgescuprenn. På grunn av mildværet og dårlige snøforhold i Molde flyttes rennene til Rauma skisenter i Skorgedalen i Rauma kommune. På programmet står sprint på fredag kveld fra kl. 18 og individuell på lørdag kl. 11. Skorgedalen ligger ca45min fra Molde. Det må også påberegnes en overfartstid på ca 10min med ferge fra Sølsnes til Åfarnes. Beregn en god time og følg skilting "Skorgedal skitrekk". Bompenger kr. 82 (kun kortbetaling). Det vil også bli et opplegg for barn og ungdom, med uformelt barnerenn og ungdomsklasser begge dager. På sprinten fredag kveld vil det være nødvendig med hodelykt. Velkommen! Se under annen informasjon for oppdatert program og utstyr i barneklassen

  • Når: 11.1 - 12.01.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Skorgedalen
  • Gren: Randonee
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Barn under 14 år Individuell Øvelse Individuell Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse Barn under 14 år sprint Øvelse Sprint Startkontingent 0
Start 11.01.2019 Klasse Engangslisens Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 12.01.2019 Klasse Engangslisens Øvelse Engangslisens (fra og med 26 år) Startkontingent 150
Start 11.01.2019 Klasse Engangslisens Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 12.01.2019 Klasse Engangslisens Øvelse Engangslisens (til og med 25 år) Startkontingent 60
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Individuell Startkontingent 100
Start 11.01.2019 Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Sprint Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner Trim Øvelse Individuell Startkontingent 200
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner ungdom Øvelse Individuell Startkontingent 100
Start 11.01.2019 Klasse Kvinner ungdom Øvelse Sprint Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner Veteran Øvelse Individuell Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse Kvinner Veteran Øvelse Sprint Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn Senior Øvelse Individuell Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse Menn Senior Øvelse Sprint Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn Trim Øvelse Individuell Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse Menn ungdom Øvelse Sprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2019 Klasse Menn Veteran Øvelse Sprint Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Barn under 14 år Individuell - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Klasse Barn under 14 år Individuell Øvelse Individuell
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse Barn under 14 år Individuell Øvelse Individuell
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse Barn under 14 år Individuell Øvelse Individuell
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse Barn under 14 år Individuell Øvelse Individuell

Kvinner Senior - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hubert, Helene Lucienne Renee Klubb Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell
Navn Wisniewski, Sarah Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell
Navn Åström, Ida Johanna Matilda Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell

Kvinner Senior - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hubert, Helene Lucienne Renee Klubb Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint

Kvinner Veteran - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stengård, Ingrid Maria Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Kvinner Veteran Øvelse Individuell

Kvinner Veteran - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stengård, Ingrid Maria Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Kvinner Veteran Øvelse Sprint

Menn junior 17-20 år - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moe, Håkon Øyehaug Klubb Ørsta IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell

Menn junior 17-20 år - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moe, Håkon Øyehaug Klubb Ørsta IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint

Menn Senior - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beddow, Robert Michael Anthony Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Bruseth, Martin Sebastian Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Bugge, Johan Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Eilifsen, Morten Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Grøtting, Lars-Henning Hannasvik Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Johannessen, Håkon Klerud Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Jornet Burgada, Kilian Klubb Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Kvalsvik, Thomas Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Sundhagen, Hans Petter Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Svensli, Sondre Andersson Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Thornton, Colin Klubb Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Ødegård, Runar Klubb Vistdal IL Klasse Menn Senior Øvelse Individuell

Menn Senior - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beddow, Robert Michael Anthony Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Bruseth, Martin Sebastian Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Eilifsen, Morten Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Grøtting, Lars-Henning Hannasvik Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Johannessen, Håkon Klerud Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Jornet Burgada, Kilian Klubb Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Svensli, Sondre Andersson Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Ødegård, Runar Klubb Vistdal IL Klasse Menn Senior Øvelse Sprint

Menn Trim - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Jens Christer Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Trim Øvelse Individuell

Menn ungdom - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Oliver Klubb Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell
Navn Kårvatn, Erik Klubb Todalen IL Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell
Navn Solli, Edvard Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell

Menn ungdom - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kårvatn, Erik Klubb Todalen IL Klasse Menn ungdom Øvelse Sprint
Navn Solli, Edvard Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn ungdom Øvelse Sprint

Menn Veteran - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sande, Ole-Jakob Klubb Gaular IL Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell
Navn Sandhaug, Thomas Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell

Menn Veteran - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandhaug, Thomas Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Veteran Øvelse Sprint
nif-epi04, 04
NSF