Hopp til innhold

Utvalg og kontaktpersoner

Hvem jobber med funksjonshemmede i skiforbundet? Kontaktpersoner i kretser og medlemmer av integreringsutvalget.

Skiforbundet sentralt Krets FH-utvalget 

Kontaktpersoner sentralt i Skiforbundet

ANNE RAGNHILD KROKEN

Mobil: 930 54 058
E-post: anne.kroken@skiforbundet.no

 Anne Ragnhild Kroken portrett

Ansvarsområder

  • Koordineringsansvar FH i NSF
  • Kontakt mot NIF – Team Paralympics, IPC, SON og NSSF 
  • Økonomiansvar for avdeling integrering 
  • Bredde og rekrutteringstiltak alle målgrupper 
  • Oppfølging av langrenn og alpint for World Games i Special Olympics 
  • Oppfølging mot kretskontakter – kretsene 
  • Hovedansvar mot langrenn FH
  • Trener rekruttlandslaget syns og bevegelseshemmede
  • Administrasjonens rep i FH utvalget
  • Koordinering av klassifisering
 

EINAR WITTEVEEN

Mobil: 901 75 969
E-post: einar.witteveen@skiforbundet.no

 

Ansvarsområder

  • Administrativt ansvarlig og NSFs kontaktperson på alpint
  • Koordinering av topp, bredde og utdanning
 

BJørn Kristiansen

Mobil: 930 46 899
E-post: bjorn.kristiansen@skiforbundet.no

 

Ansvarsområder

  • Hovedtrener - Paralangrenn Elite
 

HANS BLATTMANN

Mobil: 917 07 095
E-post: hansblat@online.no

 

Ansvarsområder

  • Trener paralandslaget alpint
  • Ansatt på døgnbasis

Kontaktpersoner i kretsene

 

ØSTFOLD

John Egil Måleng
Mobil: 957 34 910
E-post: je@takstmaaling.no

  AKERSHUS


TerjeUlsrud  OSLO

Terje Ulsrud
Mobil: 928 83 130
E-post: markeas@online.no
Lillis Rabbing 
Mobil: 
E-post lillis.rabbing@gmail.com

 TuridBorthen HEDMARK

Turid Borthen
Mobil: 419 29 423
E-post: turid.borthen@yahoo.no
 
  OPPLAND

Marit Roland Udnæs
Mobil: 986 78 361
E-post: marit.roland.udnes@hinn.no

  BUSKERUD


Mobil: 
E-post:
  TELEMARK OG VESTFOLD

Ole Christian Golid
Mobil: 913 29 503
E-post: ole_gohli_89@hotmail.com 
 Kenneth Kenneth Jørgensen
Mobil: 905 35 789
E-post: kenneth@friformdesign.no 
  AGDER OG ROGALAND

Anne Brit Vestly
Mobil: 958 89 456
E-post: anne.brit.vestly@lyse.net
  Bjørn Pedersen
mobil: 970 92 180
E-post; bjorn.pedersen@aibel.com
  HORDALAND

Fredrik Hald
Mobil: 90936282
E-post: fredrik.hald@leroy.no
 Asle SOGN OG FJORDANE

Asle Sande
Mobil: 906 36 325
E-post: asle.sande@nav.no 
 BjornInge

MØRE OG ROMSDAL

Bjørn Inge Drabløs
Mobil: 926 22 935
E-post: bjorninge1@gmail.com 

 

SØR-TRØNDELAG
Kathrine Rokke-Pedersen
Mobil
E-post: rokke-p@online.no

 

NORD-TRØNDELAG

Siv Lillian Jørgensen
Mobil: 926 35 646
E-post: siv.jorgensen@sikirken.no

 

NORDLAND


 

TROMS


 

FINNMARK


  SKIFORENINGEN

Håkon Dahl
Mobil:
E-post: hakon.dahl@skiforeningen.no

FH-utvalget


 

Leder Sveinung Karlsen

Medlem i Skistyret
E-post: sveinung@esrevisjon.no

 AnneCathrine Anne Cathrine Endstad

Alpin komiteen (AK)
E-post: anne.enstad@vossvind.no
 

Bjørg Sissel Kvannli

Langrennskomiteen (LK)
E-post: bjokv@trondelagfylke.no

 

Mariann Vestbøstad Marthinsen

Utøver representant
E-post: mariann_ve@hotmail.com

BjornInge

Bjørn Inge Drabløs
Kretsrepresentant
E-post: bjorninge1@gmail.com

 ARKroken Anne Ragnhild Kroken

Administrasjonen
Utvalgets sekretær
E-post: anne.kroken@skiforbundet.no

Integeringsutvalgets referater

NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge