Hopp til innhold

Utvalg og kontaktpersoner

Hvem jobber med funksjonshemmede i skiforbundet? Kontaktpersoner i kretser og medlemmer av integreringsutvalget.

Skiforbundet sentralt Krets FH-utvalget 

Kontaktpersoner sentralt i Skiforbundet

ANNE RAGNHILD KROKEN

Mobil: 930 54 058
E-post: anne.kroken@skiforbundet.no

 Anne Ragnhild Kroken portrett

Ansvarsområder

  • Koordineringsansvar FH i NSF
  • Kontakt mot NIF – Team Paralympics, IPC, SON og NSSF 
  • Økonomiansvar for avdeling integrering 
  • Bredde og rekrutteringstiltak alle målgrupper 
  • Oppfølging av langrenn og alpint for World Games i Special Olympics 
  • Oppfølging mot kretskontakter – kretsene 
  • Hovedansvar mot langrenn FH
  • Trener rekruttlandslaget syns og bevegelseshemmede
  • Administrasjonens rep i FH utvalget
  • Koordinering av klassifisering
 

EINAR WITTEVEEN

Mobil: 901 75 969
E-post: einar.witteveen@skiforbundet.no

 

Ansvarsområder

  • Administrativt ansvarlig og NSFs kontaktperson på alpint
  • Koordinering av topp, bredde og utdanning
 

LARS BERGER

Mobil: 907 88 607
E-post: lars.berger@skiskyting.no

 

Ansvarsområder

  • Hovedtrener
  • Paralandslaget langrenn
 

KJELL ARNE BANGEN JOHNSEN

Mobil: 958 87 486
E-post: super_kjell@hotmail.com

 

Ansvarsområder

  • Assistenttrener
  • Paralandslaget langrenn
 

HANS BLATTMANN

Mobil: 917 07 095
E-post: hansblat@online.no

 

Ansvarsområder

  • Trener paralandslaget alpint
  • Ansatt på døgnbasis

Kontaktpersoner i kretsene

  ØSTFOLD

Tore Sandem
Mobil: 977 23 894
E-post: tsandem@online.no
  AKERSHUS

Steinar Hognestad
Mobil: 953 01 366
E-post: hogste@jbv.no
TerjeUlsrud  OSLO

Terje Ulsrud
Mobil: 928 83 130
E-post: markeas@online.no
Lillis Rabbing 
Mobil: 
E-post lillis.rabbing@gmail.com

 TuridBorthen HEDMARK

Turid Borthen
Mobil: 419 29 423
E-post: turid.borthen@yahoo.no
 
  OPPLAND

Ragnvald Steile
Mobil: 908 86 773
E-post: ragnvalds@gmail.com
  BUSKERUD


Mobil: 
E-post:
  TELEMARK OG VESTFOLD

Ole Christian Golid
Mobil: 913 29 503
E-post: ole_gohli_89@hotmail.com 
 Kenneth Kenneth Jørgensen
Mobil: 905 35 789
E-post: kenneth@friformdesign.no 
  AGDER OG ROGALAND

Anne Brit Vestly
Mobil: 958 89 456
E-post: anne.brit.vestly@lyse.net
  Bjørn Pedersen
mobil: 970 92 180
E-post; bjorn.pedersen@aibel.com
  HORDALAND

Fredrik Hald
Mobil: 90936282
E-post: fredrik.hald@leroy.no
 Asle SOGN OG FJORDANE

Asle Sande
Mobil: 906 36 325
E-post: asle.sande@nav.no 
 BjornInge

MØRE OG ROMSDAL

Bjørn Inge Drabløs
Mobil: 926 22 935
E-post: bjorninge1@gmail.com 

 

SØR-TRØNDELAG

Rune Sørli
Mobil: 926 20 202
E-post: rusorli@gmail.com

 

NORD-TRØNDELAG

Siv Lillian Jørgensen
Mobil: 926 35 646
E-post: siv.jorgensen@sikirken.no

 TomRaaum

NORDLAND

Tom Raaum
Mobil: 909 63 303
E-post: tomraaum@hotmail.com 

 

TROMS


 TordSkardal

FINNMARK

Tord Skardal
Mobil: 411 00 292
E-post: tord.skardal@gmail.com 

  SKIFORENINGEN

Håkon Dahl
Mobil:
E-post: hakon.dahl@skiforeningen.no

FH-utvalget


 

Leder Toril Skaflestad

Medlem i Skistyret
E-post: toril.skaflestad@gmail.com

 AnneCathrine Anne Cathrine Endstad

Alpin komiteen (AK)
E-post: anne.enstad@vossvind.no
  Kari Mørkved Sylten

Langrennskomiteen (LK)
E-post: kari.m.sylten@gmail.com
  Hanne Vadseth

Utøver representant
E-post: hanne@vadseth.net
Bjørn Inge Drabløs
Kretsrepresentant
E-post: bjorninge1@gmail.com
 ARKroken Anne Ragnhild Kroken

Administrasjonen
Utvalgets sekretær
E-post: anne.kroken@skiforbundet.no

Integerings utvalgets referater