Hopp til innhold

Utvalg og kontaktpersoner - para

Hvem har ansvar for hva når det gjelder området Para i Skiforbundet?

PARAUTVALGET

Sveinung Karlsen Leder
Medlem Skistyret
91866 059 sveinung@esrevisjon.no
Anne Cathrine Endstad Medlem
Rep. Alpinkomiteen
907 82 766 annecathrine.endstad@gmail.com
Bjørg Sissel Kvannli Medlem
Rep. Langrenskomiteen
911 61 063 bjokv@trondelagfylke.no
Pt. vakant Medlem
Utøver representant
   
Mette Thorslund Medlem
Rep. krets
907 60 398  mette.thorslund@gmail.com

ANSATTE

 

Anne Ragnhild Kroken
Rådgiver Para
anne.kroken@skiforbundet
930 54058


Ansvarsområder;
 
- Koordinativt ansvar Para NSF
- Rekruttering og breddeaktivitet langrenn for
  syns og bevegelseshemmede og hørselshemmede 
- Rekruttering og breddeaktivitet langrenn og alpint
  for utviklingshemmede
- Utdanning - kurs langrenn
- Utstyr langrenn
- Klassifisering

 

 


Ansvaromårder;

-

 

Magnus Evenby
Landslagstrener Para Elite langrenn
magnus.evenby@skiforbundet.no
480 30 924 

 
 

Beate Haugen
Bredde Paraalpint 
beate.haugen@skiforbundet.no
481 05 262


Ansvarsområder;

- Rekruttering og breddeaktivitet alpint for
  syns og bevegelseshemmede og hørselshemmede 
- Utdanning - kurs alpint
- Utstyr alpint

 

Hans Blattmann
Landslagssjef Paraalpint 
hans.blattmann@skiforbundet.no
917 07 095

 
 

Synne Sofie Stangeland
Trener/Fysio Paraalpint 
synne.stangeland@skiforbundet.no
928 66 463


Ansvarsområder; 

- Trener landslag elite og utvikling para
- Barmarksansvarlig
- Fysioterapeut landslag para
- UPPI prosjektet alpint




NIF-EPI01, 01
Foto: Hanna Johre / NTB