Hopp til innhold

Silsetrenna 2023

Under Silsetrenna blir det arrangert to renn; fjelltelemark og randonee. Nytt av året er at vi har laget en øvelse vi kaller for «Fjellslalom». Dette er det som tidligere har vært «åpne klasse», der det er lov å delta med alpinski, randonee, snowboard etc. For påmelding i denne øvelsen, velg «alternativ rennform» ved påmelding. Vi har fokus på at det skal være et arrangement for alle. Det er fokus på å få barn og unge til å ha det gøy på ski. Vel møtt til en trivelig dag på Silsetfjellet/Silsethytta!

  • Når: 11.03.2023
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Silsetfjellet
  • Gren: Telemark
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2023 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2023 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 150
Start 11.03.2023 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 150
Start 11.03.2023 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 150
Start 11.03.2023 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Gutter 8 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2023 Klasse Gutter 8 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 50
Start 11.03.2023 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2023 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2023 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2023 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 150
Start 11.03.2023 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 150
Start 11.03.2023 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 150
Start 11.03.2023 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Jenter 8 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 50
Start 11.03.2023 Klasse Jenter 8 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 50
Start 11.03.2023 Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 50
Start 11.03.2023 Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 50
Start 11.03.2023 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Kvinner veteran Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Kvinner veteran Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2023 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 200
Start 11.03.2023 Klasse Menn veteran Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2023 Klasse Menn veteran Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 200

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 år - Alternativ rennform

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgset, Anton Engelsvoll Klubb Batnfjord IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Alternativ rennform
Navn Rød, Ludvik Sæter Klubb Batnfjord IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Alternativ rennform

Gutter 8 år - Alternativ rennform

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blakstad, Idar Klubb Batnfjord IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Alternativ rennform
Navn Høgset, Olav Engelsvoll Klubb Batnfjord IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Alternativ rennform
Navn Larsen, Erlend Klubb Batnfjord IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Alternativ rennform
Navn Larsen, Magnus Klubb Batnfjord IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Alternativ rennform

Gutter 9-10 år - Alternativ rennform

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blakstad, John Klubb Batnfjord IL Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Alternativ rennform

Gutter 9-10 år - Fjell-Telemark

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Zavisa, Kajus Klubb Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Fjell-Telemark

Jenter 11-12 år - Alternativ rennform

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeset, Jenny Ligan Klubb Batnfjord IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Alternativ rennform
Navn Grønset, Pernille Klubb Batnfjord IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Alternativ rennform

Menn Senior 22 år og eldre - Alternativ rennform

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Vidar Klubb Batnfjord IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Alternativ rennform

Menn veteran - Alternativ rennform

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hejl, Jakub Klubb Velledalen IL Klasse Menn veteran Øvelse Alternativ rennform
NIF-EPI01, 01
NSF