Hopp til innhold

NC telemark sprint og fjelltelemark

Norges Cup renn lørdag og fjelltelemark søndag. Arrangeres av Bækkelagets sportsklubb, skigruppa Telemark sammen med Ål alpin. Husk at kvittering for betalt rennavgift må fremvises for å få utlevert startnummer. Se invitasjon for informasjon om betaling.

  • Når: 26.1 - 27.01.2019
  • Hvor: Ål
  • Gren: Telemark
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Gutter 8 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Gutter 8 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Jenter 8 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Jenter 8 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 140
Start 26.01.2019 Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 150
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150
Start 27.01.2019 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Fjell-Telemark Startkontingent 150
Start 26.01.2019 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 år - Fjell-Telemark

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Francis Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Opheim, Even Klubb Ål IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Fjell-Telemark

Gutter 11-12 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Francis Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Opheim, Even Klubb Ål IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint

Gutter 9-10 år - Fjell-Telemark

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklebust, Ole Jacob Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Fjell-Telemark

Jenter 13-14 år - Fjell-Telemark

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Julia Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Myklebust, Pauline Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Opheim, Olivia Klubb Ål IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Rud-Abelseth, Andrea Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Fjell-Telemark

Jenter 13-14 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Julia Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Myklebust, Pauline Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Opheim, Olivia Klubb Ål IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Rud-Abelseth, Andrea Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 15-16 år - Fjell-Telemark

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Araldsen, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Hexeberg, Petra Helene Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Fjell-Telemark

Jenter 15-16 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Araldsen, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Petra Helene Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Kaja Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Junior 17-21 år - Fjell-Telemark

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Marthe Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Bryn, Oda Helene Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Egeland, Gro Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Eriksen, Ella Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Eriksen, Gøril Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Haugen, Eirin Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Haugen, Andrea Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Konow, Kaja Bjørnstad Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Liljedal, Sara Felde Klubb Syril IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Løken, Martha Hoel Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Sunde, Ane Hemmestad Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark

Kvinner Junior 17-21 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Marthe Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Bryn, Oda Helene Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Duvaland, Nora Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Egeland, Gro Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Eriksen, Ella Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Eriksen, Gøril Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gunnerød, Mille Marie Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Eirin Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Andrea Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Konow, Kaja Bjørnstad Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Liljedal, Sara Felde Klubb Syril IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Martha Hoel Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Sunde, Ane Hemmestad Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint

Menn Junior 17-21 år - Fjell-Telemark

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alveberg, Jacob Benjamin Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Bye, Emil Tobias Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Hagen, Lars Engebret Lillejord Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark
Navn Hexeberg, Iver Johan Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Fjell-Telemark

Menn Junior 17-21 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alveberg, Jacob Benjamin Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Bye, Emil Tobias Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hagen, Lars Engebret Lillejord Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Iver Johan Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
NIF-EPI01, 01
NSF