Hopp til innhold

NC Randonee - Kårvatn

Mere informasjon kommer. Starttidspunkt for søndagen er kl. 11.00

  • Når: 23.2 - 24.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Kårvatn
  • Gren: Randonee
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Bordholmvegen 25 6645 TODALEN
  • E-post: nils.ove.bruset@talgo.no
  • Kontonummer: 40250700247
  • Koordinator: Gudmund Kårvatn
  • Rennleder: Nils Ove Bruset

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Individuell Startkontingent 300
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Sprint Startkontingent 300
Start 23.02.2019 Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Kvinner Veteran Øvelse Individuell Startkontingent 300
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner Veteran Øvelse Sprint Startkontingent 300
Start 23.02.2019 Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Menn Senior Øvelse Individuell Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Menn Senior Øvelse Sprint Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Menn Veteran Øvelse Sprint Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner Senior - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haustreis, Stine-Mari Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell
Navn Hubert, Helene Lucienne Renee Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell
Navn Nordskar, Sylvia Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell

Kvinner Senior - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haustreis, Stine-Mari Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint
Navn Rogstad, Katharina Lillehaugen Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint

Menn junior 17-20 år - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprang, Tor Erling Pommeresche Klubb Triumf IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Hagen, Sondre Løkke Klubb Tingvoll IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Haugland, Adrian Hauge Klubb Voss IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Kårvatn, Erik Klubb Todalen IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Solli, Edvard Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell

Menn junior 17-20 år - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Adrian Hauge Klubb Voss IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint
Navn Kårvatn, Erik Klubb Todalen IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint
Navn Solli, Edvard Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint

Menn Senior - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Martin Sebastian Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Campbell, Luke Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Eilifsen, Morten Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Foyn, Thomas Berge Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Johannessen, Håkon Klerud Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Kvalsvik, Thomas Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Løland, Glenn Tore Klubb Sauda IL Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Okkenhaug, Kjetil Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Rise, Markus Klubb Snøhetta IL Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Svensli, Sondre Andersson Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Thornton, Colin Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Ødegård, Runar Klubb Vistdal IL Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Øie, Vegard Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell

Menn Senior - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilifsen, Morten Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Johannessen, Håkon Klerud Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Løland, Glenn Tore Klubb Sauda IL Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Okkenhaug, Kjetil Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Svensli, Sondre Andersson Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Ødegård, Runar Klubb Vistdal IL Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Øie, Vegard Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Sprint

Menn Veteran - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beddow, Robert Michael Anthony Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell
Navn Ishoel, Håkon Klubb Oppdal klatre- og fjellsportklubb Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell
Navn Lund, Jens Christer Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell
Navn Sandhaug, Thomas Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell
Navn Smestad, Bård John Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell

Menn Veteran - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beddow, Robert Michael Anthony Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Veteran Øvelse Sprint
nif-epi04, 04
NSF