Hopp til innhold

Madshussprinten 2019

Madshussprinten 2019 inngår i Madshus Skifestival som i en årrekke har blitt gjennomført i Gjøvik området. Biri IL SKI gjennomfører Madshussprinten for 13 gang denne dagen. Rennet vil gå for alle barn i alderen fra og med 08 år til og med 16 år, slik som tidligere år i Sprint klassisk stilart. Det tas utgangspunkt i bruk av brikker, men dette kan bli endret grunnet tilgangen på Tidtaker og utstyr. Følg med på http://biriil.no/madshussprinten/

  • Når: 09.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Biri Idrettspark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alund, Sivert Ji Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brostuen, Emil Klubb Biri IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melve, Johannes Wiik Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lønstad, Kim Markus Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Sebastian Vangen Klubb Biri IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Even Hammerud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerdalen-Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Even Aaberg Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klavenes, Sindre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bavelin Skogset, Odin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lønstad, Kent André Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Lina Brovold Klubb Biri IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgli, Melina Bjørnstad Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratberg, Ågot Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gule, Ella Andersdatter Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amdahl, Therese Klubb Biri IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brostuen, Synne Klubb Biri IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottosen, Thea Klubb Biri IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melve, Sina Wiik Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerdalen-Nilsen, Rebekka Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandbakke, Hedda Johanne Klubb Redalen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix