Hopp til innhold

Konica Minolta NC Sprova Lørdag

Konica Minolta NC Sprova 2-3 Februar

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sprova
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Roger Røyseng 7730 BEITSTAD
  • Telefon: 45425245
  • E-post: roger.royseng@gmail.com
  • Kontonummer: 4415 08 00959
  • Dokumenter: Innbydelse Konica Minolta Norgescup Sprova.docx
  • Hjemmeside: http://idrett.speaker.no/Organisation.asp?id=64188
  • Cup koordinator: Ståle Villumstad
  • Dommer 3: Atle Morten Opdahl
  • Dommer 2: Johan Svendsen
  • Dommer 1: Ole Henrik Malmo Tisløv
  • TD: Erlend Lein
  • Videomåler: Peder Nævestad Pedersen
  • Utstyrskontrollør: Alexander Tetlie
  • Dommer 5: Arne Lauritz Helgesen
  • Dommer 4: Ronny Nilsen
  • Utstyrskontrollør: Alexander Tetlie
  • Videomåler: Peder Nævestad Pedersen
  • TD: Erlend Lein

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130
Start 03.02.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M Veteran Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90

M NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90

M NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Matias Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90

M Veteran - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse K90
nif-epi04, 04
Lars O. Berge