Hopp til innhold

Fartssamling og KM

Velkommen til trening og KM i super-g for Krins og Krets. Arrangementet er et samarbeid mellom Hordaland Skikrets og Sogn og Fjordane skikrins. Ta med godt humør og de raskeste skiene. Treningsdagene er kun for løpere fra Hordaland og Sogn og Fjordane.

  • Når: 11.1 - 14.01.2018
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Ål
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 11.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 175
Start 12.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 175
Start 14.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 175
Start 13.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Leo Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svåsand, Marius Storhaug Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Leo Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svåsand, Marius Storhaug Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Leo Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Svåsand, Marius Storhaug Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Håkansson, Eirik Alexander Sørensen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Leo Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Svåsand, Marius Storhaug Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eide, Haavard Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eide, Haavard Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eide, Haavard Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eide, Haavard Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stenersen, Helle Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stenersen, Helle Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stenersen, Helle Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stenersen, Helle Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Storlid, Stina Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Storlid, Stina Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storlid, Stina Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Indrebø, Nora Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lekve, Eli Hemstad Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Indrebø, Nora Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lekve, Eli Hemstad Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Indrebø, Nora Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lekve, Eli Hemstad Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lekve, Eli Hemstad Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
nif-epi04, 04