Hopp til innhold

Frydenbørennet 2018

Velkommen til felles puljeplasseringsrenn for både krets og krins. Løpere fra Hordaland og Sogn og Fjordane møtes til dyst i Bavallen denne helgen. NB! SL lørdag.

  • Når: 10.2 - 11.02.2018
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Bavallen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde Markhus, Daniel Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Havre, Oskar Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hope, Jakob Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Aksel Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lægreid, Simen Klubb Odda IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Havre, Oskar Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Aksel Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Simen Klubb Odda IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Steffen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fossdal, Tobias Andersen Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Trym Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hope, Normann Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Søderstrøm, William Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Steffen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossdal, Tobias Andersen Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Torjus Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Trym Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hope, Normann Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Søderstrøm, William Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eide, Haavard Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøs, Markus Eikeseth Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Haavard Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Elias Aleksander Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøs, Markus Eikeseth Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svåsand, Marius Storhaug Klubb Odda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyte, Andreas August Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Marius Nicolai Skage Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Raknes, Arthur Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Aksel Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Søderstrøm, Alexander Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Toft, Sverre Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Traaholt, Christian Søderstrøm Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Aksel Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Søderstrøm, Alexander Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Traaholt, Christian Søderstrøm Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Birkeland, Herman Rekve Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Boge-Torsvik, Ulrik Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Raknes, Askil Johan Dale Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordberg Tysse, Erik Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horvik, Synva Ringheim Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Landro, Caroline Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oldervoll, Solveig Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schicht, Amanda Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Helle Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Årsæther, Ameli Henschien Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Årsæther, Ada Henschien Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Horvik, Synva Ringheim Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Landro, Caroline Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Andrine Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oldervoll, Solveig Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schicht, Amanda Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Helle Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Storlid, Maja Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Årsæther, Ameli Henschien Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Årsæther, Ada Henschien Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Sara Ulrikke Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Storlid, Stina Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Sara Ulrikke Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Havre, Matilde Nygård Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storlid, Stina Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonesen, Louise Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hopsdal, Maren Midttun Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Indrebø, Nora Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lekve, Eli Hemstad Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ida Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skreien, Albertine Berg Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonesen, Louise Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hopsdal, Maren Midttun Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrebø, Nora Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Sara Hamre Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lekve, Eli Hemstad Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ida Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skeie, Miriam Vevatne Klubb Ørnar IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreien, Albertine Berg Klubb Odda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Kristin Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Janiszewska, Hanna Klubb Fana IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Janiszewska, Hanna Klubb Fana IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svåsand, Julie Storhaug Klubb Odda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harris, Caroline Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harris, Caroline Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Alexander Moros Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Alexander Moros Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01