Hopp til innhold

Om skikretsen

Ansatte      
Petter Furseth Adm.sjef petter.furseth@skiforbundet.no 370 60815/419 00 118
Synnøve L. Solheim Økonomisjef/regnskap synnove-langemyr.solheim@idrettsforbundet.no 370 60800/452 09 252
Hans Blattmann Kretstrener alpint hansblat@online.no 917 07 095
Ragnar Fosstveit Kretstrener alpint ragnar@saudaferie.no 930 83 452
Renate Tjetland Kretstrener langrenn Renate.tjetland@gmail.com 902 32 303
Eivind Arne Bjaaland Hovedtrener Team Veidekke Vest eabjaaland@yahoo.no 915 95 133

Postadresse:
Sør Amfi, Østenbuveien 80 4848 Arendal

Besøksadresse:
Sør Amfi, Østenbuveien 80 4848 Arendal

Kontortid: mandag til torsdag 0800-1600, fredag 0800-1500. Sommertid 15. mai til 15. september 0800-1500 alle dager.

Organisasjon

Kretsstyret Web basert sportsadmin

Hovedstyret   2019-2021      
       
Leder   Pål Angell Bergh  pal.angell.bergh@lyse.net Sandeparken 9 4055 Sola 91 551 515
Nestleder Bjørg Åkre bjorgakre@icloud.com  Rikesvegen 26 4747 Valle 48 281 526
Medlem Bent Jakobsen bent.jakobsen@mac.com Stemhaugmarka 45 5518 Haugesund 46 627 770
Medlem Nils Vidar Stray nilsstray@gmail.com Løvika 78 4623 Kristiansand 99 217 999
AK leder Linn Wold linn@jaerenstorbil.no  Torkel Haabethsvei 19a 4325 Sandnes 47 330 088
LK leder Henning Wiig henning.wiig@lyse.net Ånundskaret 104 4330 Ålgård 90 080 045
HK leder Trond   Sandberg tsand2@online.no Hauslandsveien 4b 4870 Fevik 41 456 301
       
       
Kontrollkomiteen      
Leder Helene Nilsen Helene.Nilsen@bykle.kommune.no    
Medlem Geir Olav Håland geir.olav.haland@lyse.net    

Revisor: PWC v/Øystein Hovland

 

Klubber

Oversikt alle klubber skikretsen

Fagkomiteer
Alpinkomiteen Alpingrupper
Hoppkomiteen Hoppgrupper
Langrennskomiteen langrennsgrupper

NIF-EPI02, 02