Hopp til innhold

Om skikretsen

Petter Furseth Adm.sjef petter.furseth@skiforbundet.no 370 60815/419 00 118
Synnøve L. Solheim Økonomisjef/regnskap synnove-langemyr.solheim@idrettsforbundet.no 370 60800/452 09 252
Helge Andersen Kretstrener alpint denhelgeandersen@gmail.com 973 21 457
Renate Tjetland Kretstrener langrenn Renate.tjetland@gmail.com 902 32 303
Eivind Arne Bjaaland Hovedtrener Regionlag Vest eabjaaland@yahoo.no 915 95 133
Ole Tommy Andersen Kretstrener hopp ole.tommy.a@gmail.com 976 08 495

Postadresse:
Sør Amfi, Østenbuveien 80 4848 Arendal

Besøksadresse:
Sør Amfi, Østenbuveien 80 4848 Arendal

Kontortid: mandag til torsdag 0800-1600, fredag 0800-1500. Sommertid 15. mai til 15. september 0800-1500 alle dager.

Organisasjon

Kretsstyret Web basert sportsadmin

Nytt skikretstyre valgt på skikretstinget 2. juni 2021

Hovedstyret 2021-2023      
       
Leder Pål Angell Bergh  pal.angell.bergh@lyse.net Sandeparken 9 4055 Sola 91 551 515
Nestleder Unni Håland Austerå unniaust@gmail.com Kalbergvegen 178 4355 Kvernaland 90 142 669
Medlem Øivind Naper oinaper@outlook.com Ilenvegen 25 3713 Skien 99 042 229
Medlem Nils Vidar Stray nilsstray@gmail.com Løvika 78 4623 Kristiansand 99 217 999
AK leder Thomas Liland-Vik tv@ke.no Holmavegen 3a 4344 Bryne 93 416 811
LK leder Henning Wiig henning.wiig@lyse.net Ånundskaret 104 4330 Ålgård 90 080 045
HK leder Trond Sandberg trondsandberg0@gmail.com Vestre Moåsen 41 4870 Fevik 41 456 301
       
       
Kontrollkomiteen      
Leder Helene Nilsen Helene.Nilsen@bykle.kommune.no    
Medlem Geir Olav Håland geir.olav.haland@lyse.net    

Revisor: PWC v/Øystein Hovland

Klubber

Oversikt alle klubber skikretsen

Fagkomiteer
Alpinkomiteen Alpingrupper
Hoppkomiteen Hoppgrupper
Langrennskomiteen langrennsgrupper

NIF-EPI01, 01
NTB