Hopp til innhold

Om skikretsen

Ansatte      
Petter Furseth Adm.sjef petter.furseth@skiforbundet.no 370 60815/419 00 118
Synnøve L. Solheim Økonomi synnove-langemyr.solheim@idrettsforbundet.no 370 60800/452 09 252
Hans Blattmann Kretstrener alpint hansblat@online.no 917 07 095
Simen Sirevåg Utvinklingskonsulent/kretstrener langrenn simen.sirevag@skiforbundet.no 906 49652
Eivind Arne Bjaaland Hovedtrener Team Veidekke eabjaaland@yahoo.no 915 95 133

Postadresse:
Sør Amfi, Østenbuveien 80 4848 Arendal

Besøksadresse:
Sør Amfi, Østenbuveien 80 4848 Arendal

Kontortid: mandag til torsdag 0800-1600, fredag 0800-1500. Sommertid 15. mai til 15. september 0800-1500 alle dager.

Organisasjon

Kretsstyret Web basert sportsadmin

Hovedstyret 2017-2019 (valgt på skikretstinget 20. mai 2017)

Leder Pål Angell Bergh  pal.angell.bergh@lyse.net Fiskeholsvegen 4 4052 Røyneberg 91 551 515
Nestleder Anne Brit Vestly anne.brit.vestly@lyse.net Åsveien 154 4328 Sandnes 95 889 456
Medlem Vibecke Håheim vibecke.haheim@sauda.kommune.no Øyaflåt 49 4200 Sauda 91 316 455
AK leder Øivind Naper oinaper@outlook.com Ilenveien 25 3713 Skien 90 042 229
LK leder Henning Wiig henning.wiig@lyse.net Ånundskaret 104 4330 Ålgård 90 080 045
HK leder Trond   Sandberg tsand2@online.no Hauslandsveien 4b 4870 Fevik 41 456 301
Kontrollkomiteen  
Leder Helene Nilsen Helene.Nilsen@bykle.kommune.no
Medlem Geir Olav Håland geir.olav.haland@lyse.net
   
Valgkomiteen  
Leder Trine Hamre trinehamre@live.no
Medlem Håkon Helgesen h_helgesen@yahoo.com
Medlem Geir Olav Håland geir.olav.haland@lyse.net
Varamedlem Ove N. Øye ove2509@gmail.com

Klubber

Oversikt alle klubber skikretsen

Fagkomiteer
Alpinkomiteen Alpingrupper
Freestylekomiteen 
Hoppkomiteen Hoppgrupper
Langrennskomiteen langrennsgrupper