Hopp til innhold

Breddesamling U14-U16 Alpint fart Hafjell

Vi legger opp til tre dager med fartstrening i Kjusløypa og Olympiabakken, øvre og nedre. Vi satser på å kjøre hele samlingen med deling i Kjus og Olympiabakken. For å få til aktiviteten er vi avhengig av at det stiller en ansvarlig trener fra hver klubb. Om det er små klubber med få løpere, kan de samarbeide om lagleder. Skiforbundet dekker heiskort for ansvarlige klubbtrenere. Overnatting/heiskort utover dette må klubbene eller enkeltutøvere ordne selv. Det er ingen deltakeravgift i forbindelse med samlingen. Trener/ledermøte torsdag 30.01.20 kl.21.00 i Riksanlegget. Ta med SSL ski som reserve for dårlig vær! EGEN PÅMELDING FOR TRENERE KOMMER:

  • Når: 31.1 - 02.02.2020
  • Hvor: Hafjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ulrichsen, Daniel Krüger Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ulrichsen, Daniel Krüger Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jacob Remme Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Jesper Saltvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Jesper Saltvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ulrichsen, Bernhard Bo Krüger Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brecke, Peter Herman Dahll Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Heibo-Tobiasson, Jonas Johan Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mathisen, Lucas Shanti Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Jesper Saltvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ulrichsen, Bernhard Bo Krüger Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brandi, Philippa Maria Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meidell, Lucie Marie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Vansjø/Svinndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Moen, Magda Johanna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Erle Levie Hammer Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wilhelmsen, Cecilie Mathilde Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lyså, Amalie Bugge Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna Kristina Klubb Lierne IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix