Hopp til innhold

Fjord1 Alpinsamling U10-U16 (barmark)

Barmarkssamling. Oppmøte Breim skule. Informasjon om samlinga: https://www.skiforbundet.no/sogn-og-fjordane/nyhetsarkiv/2019/8/fjord1-alpinsamling-u10-u16/

  • Når: 17.8 - 18.08.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Byrkjelo
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.08.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 18.08.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 17.08.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 17.08.2019 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 18.08.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 18.08.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 17.08.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Kasper Klubb Haugen IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didriksen, Carina Vasstein Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didriksen, Carina Vasstein Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Kristine Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix