Hopp til innhold

Camp Hoppensprett

Ullensaker skiklubb ønsker velkommen til årets Camp Hoppensprett. Camp Hoppensprett arrangeres 15 og 16 juni 2019. Det blir to tøffe dager med masse variert trening for alle født 2008 og oppover. Turn og basisøvelser tilpasset alpint, trampoline, slakk line, rulleskøyter m.m. Ta med rulleskøyter, mat og mye drikke. Detaljert program kommer nærmere arrangementet. Lørdag 15.6 fra kl 1000 - 1500 Søndag 16.6 fra kl 1100 - 1600 Velkommen

  • Når: 15.6 - 16.06.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Jessehim
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.05.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 700 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 700 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 700 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 700 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 700 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 700 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.06.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 700
Start 15.06.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 700

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Jakob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ramstad, Marius Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sivesind, Jonas Nysted Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Håndstad, Emrik Jacobsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brandt, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Ingrid Rusten Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Amundsen, Julie Christine Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Basberg, Mina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ramstad, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
nif-epi04, 04
NTBScanpix