Hopp til innhold

FIS Hakadal

Tradisjonell (og tøff) SL og GS i Varingskollen. Lagledermøte FREdag 22.2 i Kirkerud kl 1530 (etter rennslutt). Se rennets nettside http://FIS.hakadal-il.no for nærmere og løpende informasjon, samt oppføring i FIS Calendar: https://www.fis-ski.com/DB/general/event-details.html?sectorcode=AL&eventid=43908

  • Når: 23.2 - 24.02.2019
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Para Kvinner Øvelse Slalåm Startkontingent 465
Start 24.02.2019 Klasse Para Kvinner Øvelse Storslalåm Startkontingent 465
Start 23.02.2019 Klasse Para Menn Øvelse Slalåm Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Para Menn Øvelse Storslalåm Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner FIS - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Mie Sofie Holen Klubb Nordstrand IF Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner FIS Øvelse Slalåm

Kvinner FIS - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner FIS Øvelse Storslalåm

Menn FIS - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Slalåm

Menn FIS - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Frid, Johan Henrik Harlem Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn FIS Øvelse Storslalåm

Para Menn - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Para Menn Øvelse Slalåm
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse Para Menn Øvelse Slalåm

Para Menn - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Para Menn Øvelse Storslalåm
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse Para Menn Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix