Hopp til innhold

Bertel O. Steen Cup 3

Merk endring fra tidligere år: De eldste klassene starter kl. 10:00: - Rennstart 11 år og eldre kl 10:00. (Besiktigelse 09:15 - 09:45) - Rennstart 6 - 10 år kl 13:30. (Besiktigelse 12:45 - 13:15)

  • Når: 09.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Slalåmveien 40, Lommedalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 54 1350 LOMMEDALEN
  • Telefon: 934 17 327
  • E-post: lil@lil.no
  • Kontonummer: 16273472472
  • Hjemmeside: http://www.lil.no
  • Koordinator: Ole Embret Fodnæss
  • TD: André Werner Hagen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 09.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 09.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 09.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Mikkel Amundsen Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ditlef-Johansen, Marcus Milton Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fusdahl, Jacob Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Selman, Emil Faremo Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stornæs, Steffen Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Max Kristian Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Julian Filip Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Markus Bienek Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Mikkel Faye Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Daniel Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Oscar Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Adolfsen, Vegard Rørstad Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Petter Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Luis Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Charlie Heinrich Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjølgerud, Adrian Axel Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Björgvinsson Sambiagio, Alex Thorsteinn Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frick, Peter Christian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjerthén, Henrik Gunby Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorck, Christian Bonnevie Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundin, Johan Marinius Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Nikolai Svendsen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Kristoffer Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Marius Toresen Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veel-Skogholt, Aksel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Velta, Nicolay Sten Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Erik William Hunsbedt Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Paulsen, Mathias Lopez Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn van Laenen, Johannes Carl Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bagstevold, Jenny Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Malin Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Låstad, Nora Hulbekkmo Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Basberg, Mina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Drivarbekk, Aurora Helene Blume Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Lily Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bronebakk, Ophelia Frøya Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Espeland-Evensen, Martine Klubb Haslum IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fjose, Selma Aurora Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Philippa Alexandra Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rostrup, Amanda Giske Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veel-Skogholt, Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fonneløp-Andresen, Tilda Sophie Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stockinger, Ada Wilhelmsen Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix