Hopp til innhold

Lommedalen Parallel - Lommedalen Skifestival

Besiktigelse 17:15

  • Når: 02.02.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Slalåmveien 40, Lommedalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 54 1350 LOMMEDALEN
  • Telefon: 934 17 327
  • E-post: lil@lil.no
  • Kontonummer: 16273472472
  • Hjemmeside: http://www.lil.no
  • Koordinator: Ole Embret Fodnæss
  • TD: Carsten Steenmark

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 02.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 02.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 02.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Roarsen, Tinius Frederik Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rynning, Herman Rosenberg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rølles, Axel Friis Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jevard, Gustav Bals Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gunnes, Malin Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Christiansen, Aleksandra Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Riset, Thea Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Vehre, Lily Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bryde, Madikken Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Lorange, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Roarsen, Camille Marie Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix