Hopp til innhold

Sesongstarten

Velkommen til årets Sesongåpning på Oppdal. U12 og eldre kjører SL og SSL. U10 og yngre kjører et renn SSL. Vi kjører ferdig rennet for U10 og yngre først. Se program for nærmere detaljer.

  • Når: 29.12.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oppdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn F Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn G Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn H Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn I Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn J Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn K Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn L Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn M Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn N Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 29.12.2018 Klasse Menn O Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Tobias Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Fredrik Midling Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Volda T og IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Volda T og IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svorkmo-Lundberg, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Herman Valsø Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Asphaug, Eirik Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Even Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bavaras, Vytas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Emil Arnsteinson Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggvold, Juan Pedro Souza Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Karpavicius, Augustinas Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kirkvoll, Benjamin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Gustav Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Mads Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Henry Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørlien, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørset, Ola Karlsen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Roaldset-Fiske, Signe Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Settemsdal, Elisabeth Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Mia Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Ellen Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ine Witzøe Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frisk, Lykke Tørset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggvold, Maria Clara Souza Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Karpaviciute, Gabriele Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Astrid Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Liv Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sellgren, Amalie Bremseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Volden, Siri Andersen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Vera Skotheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Sanna Midling Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix