Hopp til innhold

HL Rangeringsrenn SL

  • Når: 06.02.2019
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benningstad, Jørgen Glerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eggesbø, Bernardo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Magnus Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Fredrik Sannes Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sætre, David Schön Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nussle, Line Bull Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Refsum, Fanny Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wessel-Aas, Camilla Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix