Hopp til innhold

HL Rangeringsrenn SL

  • Når: 06.02.2019
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klöck, Hans Lasse Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sætre, David Schön Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ultveit, Vegard Geirsson Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wessel-Aas, Camilla Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Eline Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01