Hopp til innhold

BAMA Alpinfestival

  • Når: 22.3 - 24.03.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: ÅL
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.12.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Alsos, Kristoffer England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Austdahl, Isak Elias Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Berge-Flataker, Storm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn bjørland, anniken bjørland Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bure, Malte Andreas Torp Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Matheo Christian Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Graff-Sponheim, Teo Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gudem, Emilio Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haanes, Herman Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen-Småstu, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hansen, Håkon Kilen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hassel, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Helgesen, Samuel Hårvik Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Holte, Hermann Joar Jacobsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Høstmelingen, Petter Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jakobsen, Sander Dhelie Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Janson, Sophus Andreas Aspenes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kulberg, Herman Klubb Sørkedalens IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lindhartsen, Karl Kaspian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lunde, Leo Grønvold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Luther, Leander Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Macfarlane, Haakon Lachlan Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mangseth, Casper Refsnes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mauritzen-Lian, Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mjåvatn, Fredrik Hasfjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Moe, Sebastian Solhaug Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Murstad-Mordt, Marcus Camillo Tomm Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myhr, Aksel Markussen Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Neraal, Theodor Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nicolaisen, Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Oustad, Mikkel Foronda Klubb Nannestad IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Pfaffhuber, Jonas Aspmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skaar, Henrik Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skinnemoen, Christian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Spilde, Noah Alexander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sæther, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Østby, Andreas Funner Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Alsos, Kristoffer England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Austdahl, Isak Elias Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge-Flataker, Storm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn bjørland, anniken bjørland Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bure, Malte Andreas Torp Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Øystein Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Matheo Christian Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Teo Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Emilio Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Herman Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Håkon Kilen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hassel, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgesen, Samuel Hårvik Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holte, Hermann Joar Jacobsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hurlen, Didrik Erichsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmelingen, Petter Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jakobsen, Sander Dhelie Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Janson, Sophus Andreas Aspenes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kapsberger-Mikkelsen, Marcus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, Herman Klubb Sørkedalens IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindhartsen, Karl Kaspian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Leo Grønvold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Leander Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Macfarlane, Haakon Lachlan Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mauritzen-Lian, Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjåvatn, Fredrik Hasfjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Sebastian Solhaug Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Murstad-Mordt, Marcus Camillo Tomm Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhr, Aksel Markussen Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Oliver Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Neraal, Theodor Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaisen, Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Lavrans Snorreson Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oustad, Mikkel Foronda Klubb Nannestad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pfaffhuber, Jonas Aspmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skaar, Henrik Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnemoen, Christian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilde, Noah Alexander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer-Nilsen, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Andreas Funner Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Aas, Jonas Aanerud Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Jakob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Ask, Nicholai Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Barth-Thue, Mathias Leander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Beck, Henrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bednar, Noah Brennhaugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bengtson, Torbjørn Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Julian Filip Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Corneliussen, Luca Valdal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Daniels, Alfred Axelsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Davies Bergseter, Didrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Egeland, Cedrik Cornelius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Egner, Richard Christoffer Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Rasmus Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Jens Marcus Reismann Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Jakob Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Frostmann, Theodor August Bæk Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Adrian Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Henriksen, Håkon Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Haakon Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lover, Mats Gertjan Klubb Nesbyen IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Teodor Grundtvig Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Maribo, Kevin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, William Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Mehus, Iver Bjørkeslett Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Møllenhus, Iver Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Mørkved, Leo Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nyman, Carl Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nytun, Markus Feldt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Read, Nicholas Bjørnstad Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Roarsen, Tinius Frederik Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Rødningen, Thomas Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sando, Eirik Klubb Rjukan IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Schou, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Schoubye, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sivesind, Jonas Nysted Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Sivert Storevik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stormorken, Fabian Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Viktor Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Ulrik Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stuge, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Svartor, Herman Oen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Søderstrøm, William Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Thomstad, Sander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tschudi-Nytvedt, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Johannes Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Werring, Mikkel Faye Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Benjamin Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Marcus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Aas, Jonas Aanerud Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Jakob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Nicholai Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Barth-Thue, Mathias Leander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck, Henrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bednar, Noah Brennhaugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengtson, Torbjørn Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Julian Filip Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergerud, Magnus Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Corneliussen, Luca Valdal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Daniels, Alfred Axelsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Davies Bergseter, Didrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Egeland, Cedrik Cornelius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Egner, Richard Christoffer Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Rasmus Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Jens Marcus Reismann Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Jakob Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Frostmann, Theodor August Bæk Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Adrian Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Håkon Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Haakon Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lover, Mats Gertjan Klubb Nesbyen IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Teodor Grundtvig Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribo, Kevin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Mehus, Iver Bjørkeslett Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhr, Aksel Markussen Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Møllenhus, Iver Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkved, Leo Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyman, Carl Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nytun, Markus Feldt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Read, Nicholas Bjørnstad Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Roarsen, Tinius Frederik Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødningen, Thomas Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sando, Eirik Klubb Rjukan IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Schou, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Schoubye, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sivesind, Jonas Nysted Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Sivert Storevik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stormorken, Fabian Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Viktor Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Ulrik Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartor, Herman Oen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Søderstrøm, William Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Thomstad, Sander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tschudi-Nytvedt, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Johannes Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Mikkel Faye Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Marcus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Beck, Henrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Rasmus Nordløkken Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Jens Marcus Reismann Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Jakob Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn From, Samuel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Frostmann, Theodor August Bæk Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Herman Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hammer, Adrian Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Henriksen, Håkon Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Holmesland, Thor Skramstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Kildal, August Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Lurås, Teodor Grundtvig Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Marwell-Hauge, William Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Midtbø, Petter Albert Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Myhr, Aksel Markussen Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Møllenhus, Iver Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Mørkved, Leo Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Nordhus, Leo Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Nytun, Markus Feldt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Roarsen, Tinius Frederik Alvirovic Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Sando, Eirik Klubb Rjukan IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Schou, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Schoubye, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Stormorken, Fabian Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Viktor Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Ulrik Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Stuge, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Søderstrøm, William Traaholt Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Tenold, Pål Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Tschudi-Nytvedt, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Werring, Mikkel Faye Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Wiik, Benjamin Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G

G 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Ask, Nicholai Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bednar, Noah Brennhaugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Max Kristian Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Corneliussen, Luca Valdal Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Daniels, Alfred Axelsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Davies Bergseter, Didrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Matheo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Helling, Knut Saue Klubb Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Nicholas Roch Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Manley, Hermann Newton Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Moberg, David Elias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Nyman, Carl Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Pande-Rolfsen, Noah Eyland Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Read, Nicholas Bjørnstad Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Samdal, Simen Havik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Schoubye, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Skavik, Trym Skogheim Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Skredderberget, Kristian Nedrestøl Klubb Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Sivert Storevik Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Spilling, Tobias Blikstad Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Viktor Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Tschudi-Nytvedt, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Veslegard, Mikkel Klubb Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Johannes Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Slalåm

G 12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Gudem, Matheo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Kjønø, Aksel Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Manley, Hermann Newton Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Mæle, Christian Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Schoubye, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Skavik, Trym Skogheim Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Viktor Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Tschudi-Nytvedt, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Super-G

G 12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdal, Birk Skjelle Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Nicholai Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bednar, Noah Brennhaugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Max Kristian Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Victor Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Corneliussen, Luca Valdal Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Daniels, Alfred Axelsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Davies Bergseter, Didrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Carl Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Matheo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Helling, Knut Saue Klubb Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hole, Henrik Grøthe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunstad, Nicolai Christian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Nicholas Roch Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Christian Hjallum Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildal, Peder Risøe Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Mikael Thor Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn-Oppi, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Sebastian Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Malling, Peter Tidemand Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Manley, Hermann Newton Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moberg, David Elias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyman, Carl Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pande-Rolfsen, Noah Eyland Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Raude, Sigurd Nyhus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Read, Nicholas Bjørnstad Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rehman, Tor Fabian Evert Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Samdal, Simen Havik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schoubye, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skavik, Trym Skogheim Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skredderberget, Kristian Nedrestøl Klubb Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Nicolai Bernhoft Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Sivert Storevik Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilling, Tobias Blikstad Klubb Stabæk IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hermod Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Viktor Tunem Klubb Sarpsborg IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveia, Robin Andrew Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trøan, Caspian Steen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tschudi-Nytvedt, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valasjø, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslegard, Mikkel Klubb Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Johannes Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aannestad, William Lien Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Antonov, Aleksander Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Austdahl, Aksel Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Austdahl, Samuel Matheo Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bekkhus, Edvard Børter Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Berntsen, Anders Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Borgenhov, Joakim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Buraas, Birk Rivelsrud Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Bøhmer, Einar August Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Christensen, Mats Solerød Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Dørum, Liam Petter Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Eilertsen, Jonas Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Fjose, Felix August Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Folge, Philip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Fuglesang, Lucas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Fuglesang, Ferdinand Stange Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Furuseth, Joakim Espen Lysfjord Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gedde-Dahl, Simen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Golberg, Mons-Jacob Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Granå, Aksel Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Grøgard, Emil Dalskog Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Haanes, Philip Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hammer, Aleksander Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hamran, Sjur Holst Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Haukeli, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Heggelund, Edward Rupert Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Houge-Haaland, Nikolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Houge-Haaland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hrasky, Linus Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Hveem, Felix Willassen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Høyer-Farstad, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kalstad, Sverre Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Killingberg, Martin Olsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kjus, Kristoffer Edvardsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Klokk-Brendryen, Nikolai Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Leppard, Thomas Ethan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Leppard, William Benedict Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lien, Julian Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lindberg, Max Søyland Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lundin, Johan Marinius Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Medgard, Håkon Tufto Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Mohn, Kristen Aarseth Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Myhr, Erik Markussen Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Mørck, Christoffer Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Neraal, Philip Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Nordskag, Magnus Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Pfaffhuber, Jakob Aspmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ruud, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Saugstad-Johansen, Oskar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sjåstad, Ola Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Skille-Grøgard, Ludvig Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Skurdal, Lars Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sletvold, Felix Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Snertingdalen, Noah Waal Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Stilling, Storm Murdoch Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sætre, Håkon Wik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Taugbøl, Emil Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Thalerud, Daniel Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Theiste, Ole Ernestus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Tollefsen, Fredrik Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Torkildsen, Gabriel Eystein Lambert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aannestad, William Lien Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Antonov, Aleksander Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aukner, Alvin Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Austdahl, Aksel Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Austdahl, Samuel Matheo Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bekkhus, Edvard Børter Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Berntsen, Anders Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Borgenhov, Joakim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bræin, Ulrik Bøge Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Buraas, Birk Rivelsrud Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Einar August Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Mari Solerød Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Mats Solerød Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Axel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørum, Liam Petter Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Jonas Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fjose, Felix August Matheson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frick, Peter Christian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Friis, Erik Rytterager Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fuglesang, Lucas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Fuglesang, Ferdinand Stange Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Joakim Espen Lysfjord Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gedde-Dahl, Simen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Golberg, Mons-Jacob Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Granå, Aksel Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grøgard, Emil Dalskog Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kai Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haanes, Philip Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aleksander Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hamran, Sjur Holst Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Edward Rupert Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Houge-Haaland, Nikolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Houge-Haaland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Linus Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hveem, Felix Willassen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Høyer-Farstad, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kalstad, Sverre Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Killingberg, Martin Olsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kjus, Kristoffer Edvardsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Klokk-Brendryen, Nikolai Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kulberg, August Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leppard, Thomas Ethan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leppard, William Benedict Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Julian Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lindberg, Max Søyland Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundin, Johan Marinius Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Medgard, Håkon Tufto Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Kristen Aarseth Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myhr, Erik Markussen Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Nikolai Svendsen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mørck, Christoffer Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Neraal, Philip Wessel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nordskag, Magnus Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pfaffhuber, Jakob Aspmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Louis William Deinema Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sagfossen, Jonathan Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Saugstad-Johansen, Oskar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Magnus Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sjåstad, Ola Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skille-Grøgard, Ludvig Klubb Ål IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skurdal, Lars Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Felix Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Snertingdalen, Noah Waal Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stilling, Storm Murdoch Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sætre, Håkon Wik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Taugbøl, Emil Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Daniel Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Theiste, Ole Ernestus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Fredrik Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torkildsen, Gabriel Eystein Lambert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulstein, Idar Alexander von Winkler Stanghov Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bekkhus, Jacob Børter Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Mads Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brattegard, Vetle Johnsrud Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bråten, Magnus Golberg Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bunæs Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dallo, Giovanni Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dørum, Anders Christian Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Falch, Frithiof Julius Furu Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Folkvard, Peter Schou Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Garten, Roar Yoshida Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Granå, Aksel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heitmann, Oscar Nybø Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Henriksen, Martin Harlem Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Holm, Teodor Lerberg Klubb Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Holsve, Linus Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hunstad, Magnus Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hveem, Julian Willassen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Høegh, Mikkel Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jevard, Gustav Bals Klubb Stabæk IF Klasse