Hopp til innhold

Eie Stabæk Cup

Eie Stabæk cup Klasser: Jente og gutteklasser, U8 og yngre, U10, U12, U14 og U16 Gren: Storslalom lørdag, slalom søndag (kortstaur U12 og yngre) Sted: Kolsåsbakken Program: Rennstart kl. 11.00 - Besiktigelse kl. 10.15-10.45. Startnummerutlevereing fra kl. 09.30 (Likt begge dager) Annen omgang straks etter. Ikke returnerte startnummer belastes deltakers klubb med kr. 250,- Premiering: Klassene U10 og yngre får premie ved målgang. For klassene U12 og eldre straks etter annen omgang. Det vil også bli sammenlagtpremiering på søndag. Startkontingent: kr. 140,- (etteranmeldelse frem til kl. 10.45 på renndagen kr 280,-) Påmeldingsfrist: Fredag 1. mars 2019 kl 18.00.

  • Når: 2.3 - 03.03.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bale, Marcus Eftedal Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Helland Strand, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Janson, Sophus Andreas Aspenes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stornæs, Steffen Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bale, Marcus Eftedal Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Janson, Sophus Andreas Aspenes Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langerud, Aleksander Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Leo Grønvold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mangseth, Casper Refsnes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørch, Sigurd Vangberg Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaisen, Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Casper William Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Selman, Emil Faremo Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stornæs, Steffen Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trangrud, Jens Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Adrian Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnaraa-Svenningsen, Erik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Knut Fredrik Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Markus Bienek Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Adrian Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Otterås, Brage Andreas Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Nicholas Roch Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Koumouridis, Nikolaos Thor Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nagell, Mats Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spilling, Tobias Blikstad Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Nicholas Roch Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Koumouridis, Nikolaos Thor Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilling, Tobias Blikstad Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Lukas Jones Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bale, Jonas Eftedal Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Folge, Philip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Leirsund IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Martinus Andresen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aleksander Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Meyer, Henrik Alexander Lund Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Gunerius Mathias Aarskog Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Caspian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Julian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Widawska, Maja Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bale, Jonas Eftedal Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Berntsen, Anders Grivi Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Folge, Philip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Friis, Erik Rytterager Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aleksander Wegener Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Petter Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meyer, Henrik Alexander Lund Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Gunerius Mathias Aarskog Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Elias Alexander Haugen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rokolj, Kian Sundt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rødningen, Mathias Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Snertingdalen, Noah Waal Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Caspian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Julian Tjønnøy Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Emil Amor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stilling, Storm Murdoch Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Taugbøl, Emil Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veel-Skogholt, Aksel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Heitmann, Oscar Nybø Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Loeng, William Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lønn, Herman Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nagell, Eric Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge-Flataker, Storm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bildsten, Bror Eugen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heitmann, Oscar Nybø Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jevard, Gustav Bals Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kongshaug, Albert Høegh Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Herman Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassnes, Nils Peder Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Ida Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holsen, Emmerense Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Riset, Thea Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabech, Nellie Sofie Vågen Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Agebrink, Ella Lo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsen, Emmerense Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Thea Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agebrink, Esther Rut Hvelplund Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Ina Grivi Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bryde, Madikken Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Henningsen, Rikke Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Laura Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Koch, Sophie Elise Endresen Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Koumouridi, Kristin Emelia Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Muri, Pernille Nielsen Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Popova, Sofia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenden, Leonora Zachariassen Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vestnes, Emilie Nyøygard Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Celia Dahl Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Madikken Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Espeland-Evensen, Martine Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Amalie Wegener Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Rikke Krüger Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Laura Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Koch, Sophie Elise Endresen Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Koumouridi, Kristin Emelia Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Philippa Alexandra Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Popova, Sofia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skutvik, Ada Thuve Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sommerfelt, Charlotte Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenden, Leonora Zachariassen Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vestnes, Emilie Nyøygard Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Snertingdalen, Tiril Waal Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Aimee Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Snertingdalen, Tiril Waal Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix