Hopp til innhold

Ironman LILLEHAMMER

LØRDAG: U14-samling, U16- eldre test. SØNDAG: U14 - eldre, samling. GENERELL INFORMASJON: Norges skiforbund inviterer aktive Junior 1 og eldre utøvere å delta på felles Ironman test. Hensikten bak felles test og samling er flere: • Bruk testen til å skape engasjement og interesse for barmark og fysisk testing blant aktive. • Skap større trykk rundt barmark i Alpin Norge. • Gi utøvere feedback i forhold til hvordan de presterer, hva som kreves for å bli en topp alpinist, og hva de må jobbe med. • Sett prestisje i å være i god fysisk form. • Kvalitetssikre test protokoller og trene / kalibrere test ledere over hele landet. • Benytt resultater til å videreutvikle test standarder. • Deltagelse i minst en NSF arrangert Ironman test i løpet av 2018 er en forutsetning for å kunne bli tatt ut til NSF lag, mesterskap, osv. DET BLIR GJENNOMFØRT EN TEST PÅ VÅREN OG EN PÅ HØSTEN:

  • Når: 8.9 - 09.09.2018
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.09.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.09.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 08.09.2018 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Madsen, Kristiane Roer Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Harildstad Bjørnsgaard, Amalie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Olsson, Ebba Maja Klubb Rjukan IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Åsebø, Emma Klubb Haugen IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Gillard, Thomas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening

Junior II K 19-21 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillard, Amelia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Haugen IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening

Junior II M 19-21 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Olden IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening

Menn A - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Patricksson, Axel William Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03