Hopp til innhold

FIS Hakadal DNB Cup

FIS Hakadal 2018 - GS (lørdag) og SL (søndag) for damer og herrer. Inngår i DNB Cup 2018. Nå etter ordinær påmeldingsfrist tar vi imot etteranmeldinger ut torsdag 8.2 mot forhøyet startgebyr, ref. tidligere publisert informasjon. -------OBS-OBS-OBS: Lagledermøte FREdag er besluttet FLYTTET til WYLLER, etter at rennene der er ferdige, tentativt kl. 1600. Dette etter ønske fra flertallet av trenere/lagledere som ønsket å slippe å reise t/r Hakadal når samtlige likevel var samlet i Wyller. Vi beklager sen informasjon om dette, og eventuelle ulemper dette måtte ha for noen. OBS-OBS-OBS------- Se rennets nettside http://FIS.hakadal-il.no for nærmere informasjon. Se også FIS Calender oppføring: https://data.fis-ski.com/dynamic/event-details.html?event_id=42393

  • Når: 10.2 - 11.02.2018
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Damer Øvelse Slalåm Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Damer Øvelse Storslalåm Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Herrer Øvelse Slalåm Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Herrer Øvelse Storslalåm Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Damer - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Norges Skiforbund Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Millang, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Myking, Susanne Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Norges Skiforbund Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Vadseth, Hanne Klubb Ready Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Damer Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Damer Øvelse Slalåm

Damer - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Amdal, Marie Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Kristine Gjelsten Klubb Norges Skiforbund Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Susanne Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Stavseth, Emma Kihle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Norges Skiforbund Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Damer Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Frida Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Damer Øvelse Storslalåm

Herrer - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Engvoll, Morten Johnsen Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Hauan, Marcus Cristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Rong Idrettslag Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Magnus Schie Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Røa, Henrik Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Herrer Øvelse Slalåm

Herrer - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Daae, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Fosheim, Sigurd Knutsson Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Hauan, Marcus Cristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Rong Idrettslag Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Neteland, Bjørnar Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Nilsson, Marcus Grasto Klubb Ready Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Patricksson, Axel William Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Røa, Henrik Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Saugestad, Stian Fagerstrand Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Sejersted, Adrian Smiseth Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Thorsen, Alexander Sannes Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Norges Skiforbund Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Herrer Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01