Hopp til innhold

E-Co Alpin Cup, kvalik int. barnerenn

Fredag Super-G, lørdag storslalåm, søndag slalåm. Kvalik til internasjonale barnerenn Pokal Loka og Topolino. Kretspuljekvalik for Buskerud til HL/TL

  • Når: 19.1 - 21.01.2018
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03
Gepa