Hopp til innhold

Norges Skiforbund

Postadresse: Norges Skiforbund, 0840 Oslo
Besøksadresse: Sognsveien 75 B1, Ullevål stadion 
Telefon: 21 02 90 00
Åpningstider: Mandag - fredag, klokka 08.00 - 15.00

E-post: post@skiforbundet.no 
Skilisens: skilisens@skiforbundet.no
Fakturaadresse: faktura@skiforbundet.no
Løperfondet: loperfondet@skiforbundet.no

Skistyret og komiteer Organisasjonskart Mål og verdigrunnlag

Ansatte

GENERALSEKRETÆR

     
Stein Opsal Generalsekretær 419 15 551 stein.opsal@skiforbundet.no

KOMMUNIKASJON

     
Espen Graff Kommunikasjonssjef 909 32 595 espen.graff@skiforbundet.no
Gro Eide Mediekontakt langrenn 900 29 009 gro.eide@skiforbundet.no
Claes-Tommy Herland Informasjon/media 928 27 283 herland@skiforbundet.no
Geir S. Nodland Ansvarlig digitale medier 916 38 600 geir.nodland@skiforbundet.no
Asgeir Moberg Systemansvarlig/web 900 24 700 asgeir.moberg@skiforbundet.no
Anette Eriksen Prosjekter 920 97 864 anette.eriksen@skiforbundet.no

STAB/SEKRETARIAT

     
Ingvild B. Berg Organisasjonssjef 951 11 585 ingvild.berg@skiforbundet.no
Bente Langørgen Organisasjons- og prosjektkonsulent 415 55 011 bente@skiforbundet.no
Nicole Tomberger Adm.sekretær 21 02 94 00/
913 39 354
nicole@skiforbundet.no
Marit Gjerland Anleggsrådgiver 976 75 764 marit.gjerland@skiforbundet.no

ØKONOMI

     
Marianne Fismen Økonomisjef 419 00 060 marianne.fismen@skiforbundet.no
Hege Felumb Nerli Controller, regnskap 994 23 290 hege.felumb.nerli@skiforbundet.no
Line Heitmann Lønningsansvarlig 951 51 933 line.heitmann@skiforbundet.no
Bente Skaug/IRK Faktura, inngående 21 02 90 73 bente.skaug@idrettsforbundet.no
Sissel Frelsøy/IRK Løperfondet 21 02 90 82 sissel.frelsoy@idrettsforbundet.no

ARRANGEMENT

     
Terje Lund Arrangementsjef 900 20 999 terje.lund@skiforbundet.no
Magnus Sandnes Arrangementskonsulent, alpine grener 936 44 935 magnus.sandnes@skiforbundet.no 
Øistein Lunde Arrangementskonsulent, nordiske grener 924 47 076 oistein.lunde@skiforbundet.no
Øyvind H. Nysted Arena implementering/salg 411 47 855 oyvind@skiforbundet.no
Trine Follestad Markedsansvarlig 970 71 110 trine.follestad@skiforbundet.no
Joachim Fekene Sponsorkonsulent / "Skiing Norway" 950 59 476 joachim.fekene@skiforbundet.no

BREDDE OG REKRUTTERING

     
Helen Ingebretsen Bredde- og rekrutteringssjef 976 71 221 helen@skiforbundet.no
Erik Aas Andersen Konsulent bredde og rekruttering 905 18 101 erik.aas.andersen@skiforbundet.no
Per Elias Kalfoss Prosjektleder Trenerløypa (75%) 912 44 905 per.elias.kalfoss@skiforbundet.no

PROSJEKTER

     
Else-Marthe S. Lybekk Prosjektleder Sunn Jenteidrett (i permisjon til oktober 2014) 952 24 543 elsemarthe@sunnjenteidrett.no
Kristin B. Lundestad Ernæringsfysiolog Sunn Jenteidrett 997 86 178 kristin@sunnjenteidrett.no
Marianne Strand-Udnesæth Klinisk ernæringsfysiolog Sunn Jenteidrett 917 72 858 marianne@sunnjenteidrett.no

GRENER

     

ALPINT

     
Claus Ryste Sportssjef 908 81 645 ryste@skiforbundet.no
John-Olav Evans Sponsoransvarlig 473 65 679 john-olav@skiforbundet.no
Stefan J. Havnelid Ettervekst/rekruttering 907 92 004 stefan@skiforbundet.no
Robert Reid Sport science 971 84 528 robert.reid@skiforbundet.no
Egil Bryn Integrering funksjonshemmede 469 10 990 egil.bryn@skiforbundet.no

FREESTYLE

     
Christopher Frankum Sportssjef freeski 907 37 922 christopher.frankum@skiforbundet.no
Morten Ring Christensen Sportssjef skicross 402 01 991 morten.christensen@skiforbundet.no
Eivind Gjeraker Konsulent rekruttering/utdanning/anlegg 907 33 187 eivind@skiforbundet.no

HOPP

     
Clas Brede Bråthen Sportssjef 934 40 623 cbb@skiforbundet.no
Tore Øvregård Utviklingssjef 915 39 194 tore.ovregard@skiforbundet.no
Morten Lein Rennsjef 900 57 122 morten.lein@skiforbundet.no

KOMBINERT

     
Sverre Rotevatn Sportssjef 906 28 354 sverre.rotevatn@skiforbundet.no
Jan Christian Bjørn Bredde og utdanningsansvarlig 476 30 859 janchristian.bjorn@skiforbundet.no

LANGRENN

     
Åge Skinstad Langrennsjef 480 58 057 skinstad@skiforbundet.no
Vidar Løfshus Landslagssjef 992 59 230 vidar.lofshus@skiforbundet.no
Gro Eide Mediakontakt 900 29 009 gro.eide@skiforbundet.no
Per Nymoen Utviklingsjef 913 98 200 per.nymoen@skiforbundet.no
Bernt Halvard Olderskog Komersiell leder 959 70 088 bernt@skiforbundet.no
Martine Thorleifsson Sponsoransvarlig 936 56 228 martine@skiforbundet.no
John Anders Mohn Gaustad Landslagstrener/Marked 909 71 625 gaustad@skiforbundet.no
Brit Baldishol Adm.kons. 951 78 884 brit@skiforbundet.no
Bjørnar Sandvig Landslagsassistent 958 51 350 bjornar.sandvig@skiforbundet.no
Anne Ragnhild Kroken Prosjektleder integrering 930 54 058 anne.kroken@skiforbundet.no

TELEMARK

     
Jo Mork Sportssjef 990 14 838 jo@skiforbundet.no
Petter Ekran Avd.leder 980 75 466 petter.ekran@skiforbundet.no

KRETSADMINISTRASJON

     
Petter Furseth Agder og Rogaland, adm.sjef 37 06 08 15/
419 00 118
petter.furseth@skiforbundet.no
Thor Gjelsvik Akershus og Østfold, adm.sjef 66 94 16 10/
419 07 757
thor.gjelsvik@skiforbundet.no
Liv H. Andersen Buskerud, adm.sjef 32 01 61 41/
419 26 379
liv.hogli.andersen@skiforbundet.no
Eli Rognmo Finnmark, adm.sjef 913 42 532/
995 59 588
eli.rognmo@skiforbundet.no
Jan Olav Andersen Hedmark, adm.sjef 417 71 222/
482 98 805
janolav.andersen@skiforbundet.no
Ingrid L. Afseth Hedmark, adm.konsulent 417 71 222/
900 59 889
ingrid.afseth@skiforbundet.no 
Bernt Rusten Hordaland, adm.sjef 926 58 210 bernt.rusten@skiforbundet.no
Stig Aambø Møre og Romsdal, adm.sjef 995 09 792 stig.aambo@skiforbundet.no
Jens Erik Nilsen Nordland, adm.sjef 950 28 547 nordland@skiforbundet.no
Bjørn Bruvoll Nord-Trøndelag, adm.sjef 74 10 01 17/
913 97 910
bjorn.bruvoll@skiforbundet.no
Ellie Lein Oppland, adm.sjef 977 71 953 ellie.lein@skiforbundet.no
Toril Vik  Oslo, adm.sjef 971 78 040/
907 50 770
toril.vik@skiforbundet.no
Tove Andersen Oslo, adm.konsulent 971 78 040/
920 30 632
tove.andersen@skiforbundet.no
Yngve Thorsen Sogn og Fjordane, adm.sjef 926 01 421 yngve.thorsen@skiforbundet.no
Erik Andresen Sør-Trøndelag, adm.sjef 72 84 49 70/
918 24 644
erik.andresen@skiforbundet.no
Heidi Bolland Sør-Trøndelag, adm.konsulent 72 84 49 70/
932 25 540
heidi.bolland@skiforbundet.no
Bjørn Morseth Sør-Trøndelag, rådgiver 997 67 216 bjorn.morseth@skiforbundet.no
Sven Håkon Kulbeck Telemark og Vestfold,adm.sjef 909 79 260 svenhakon.kulbeck@skiforbundet.no
Birgitte Gustavsen Troms, adm.sjef 934 14 714 troms@skiforbundet.no


View Larger Map

NTB Scanpix