Hopp til innhold

Fartssamling i Steilia Alpinsenter

Norges Skiforbund har i samarbeide med Troms- og Nordland krets gleden av å invitere til løpere fra begge kretser til følgende fartssamling: Sted: Steilia Alpinsenter, Setermoen, Bardu kommune. Tidspunkt: 28-30. januar 2022. Deltakere: Løpere i årsklassene U12 til og med junior fra begge kretser. Hovedansvar: Stefan Johnsen Havnelid - Junior og breddeansvarlig alpint. Deltakeravgift: Kr. 200,- per deltaker. Heiskort: Kr. 200 per dag alternativt kr. 500,- for hele samlingen. Reise og opphold: Ordnes av klubbene og/eller den enkelte løper separat. Lisens: Løpere over 13 år må ha tegnet lisens for å delta. Påmelding og frist: I Min Idrett innen 24. januar 2022 kl. 21:00.

  • Når: 28.1 - 30.01.2022
  • Hvor: Setermoen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 28.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 28.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 28.01.2022 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 28.01.2022 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Elde, Eskil Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Horvei, Sivert Daae Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Meland, Johan Normann Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sanne, Erling Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Karlsen, Gabriel Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ramstad, Jakob Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjellstad, Kent Jensen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Meland, Nelly Johanna Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grue, Kristine Segrem Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Menn B Masters Junior - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meland, Tom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening
nif-epi04, 04
Svalbard Skimaraton