Hopp til innhold

Nordnorsk Mesterskap i Alpint

Harstad Alpinklubb vil med dette ønske velkommen til NNM i alpint 10.-13. mars i Sollifjellet alpinsenter. Mesterskapet er åpent for alle aldre, så dette vil også gjelde som veteran-NNM. Mer informasjon kommer.

  • Når: 10.3 - 13.03.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sollifjellet alpinsenter, Harstad
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner O Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn F Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn G Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Menn H Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn I Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn J Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn K Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn L Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn M Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn N Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn O Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 11.03.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Viktor Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Edward Aleksander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Similox, Marvin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Edvin Nytræ Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Syltebø, Trygve Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Vetle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Gustav Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn van Dam, Luca Nordgård Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Viktor Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hegna, Ola Bror Sparr Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Edward Aleksander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Similox, Marvin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Edvin Nytræ Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Syltebø, Trygve Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Vetle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Gustav Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn van Dam, Luca Nordgård Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Edvardsen, Edvard Sandnes Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horvei, Sivert Daae Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Johan Normann Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Edvardsen, Edvard Sandnes Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Horvei, Sivert Daae Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Johan Normann Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Tim Leonard Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dahl, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Edvardsen, Edvard Sandnes Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Horvei, Sivert Daae Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Johan Normann Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Tim Leonard Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Henrik Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Isak Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Gabriel Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Jakob Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Henrik Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Isak Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bowitz, Storm Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Gabriel Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Andreas Vassbotn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Jakob Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Isak Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bowitz, Storm Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Gabriel Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Andreas Vassbotn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Jakob Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Johannes Madsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granås, Milo Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Heitmann, Torje Markus Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Joel Tufthaug Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Oskar Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Granås, Milo Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heitmann, Torje Markus Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Joel Tufthaug Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lillehaug, Solveig Elise Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mosling-Berg, Hedda Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lillehaug, Solveig Elise Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mosling-Berg, Hedda Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hofsøy, Annika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kilvær-Skjeseth, Marie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kruse, Karen Granberg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Victoria Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rinaldo, Eline Storhaug Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofsøy, Annika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kilvær-Skjeseth, Marie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kruse, Karen Granberg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindrupsen, Victoria Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rinaldo, Eline Storhaug Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hofsøy, Annika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kruse, Karen Granberg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Emma Hamnes Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Stella Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Nelly Johanna Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vabog, Eirun Amalie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Stella Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Nelly Johanna Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vabog, Eirun Amalie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Stella Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Nelly Johanna Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vabog, Eirun Amalie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Maria Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidberg, Mari Westvik Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hofsøy, Ellinor Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Alva Åkesson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mevik-Malmquist, Eva Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Ylva Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Similox, Axou Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Yttergård, Mathilda Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Maria Hov Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidberg, Mari Westvik Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hofsøy, Ellinor Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Alva Åkesson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mevik-Malmquist, Eva Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Ylva Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Similox, Axou Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Yttergård, Mathilda Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Eidberg, Ella Westvik Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Mevik-Malmquist, Tuva Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nyre, Solvei Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn van Dam, Leana Nordgård Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidberg, Ella Westvik Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mevik-Malmquist, Tuva Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyre, Solvei Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn van Dam, Leana Nordgård Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G

Kvinne B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Kvinne B Masters Junior - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G

Kvinner E - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nielsen, Jeanette Åkesson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm

Kvinner E - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nielsen, Jeanette Åkesson Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner E Øvelse Super-G

Kvinner F - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofsøy, Sarah Maria Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G

Menn H - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Trygve Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn H Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Bjørn Ronald Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn H Øvelse Slalåm

Menn H - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkhaug, Bjørn Ronald Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Nyre, Audun Nergård Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Menn H Øvelse Storslalåm
Navn Taraldsen, Pål Klubb Klasse Menn H Øvelse Storslalåm

Menn H - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkhaug, Bjørn Ronald Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn H Øvelse Super-G
NIF-EPI01, 01
Svalbard Skimaraton