Hopp til innhold

Tromsø Ishavsrennet 2022 -kretsmesterskap

Kretsmesterskap i alpint. U8 og yngre U9 U10 U12 U14 U16 jr I og II Program: Fredag 11.2 slalåm U12 og eldre Lørdag 12.2 Storslalåm alle Søndag U10 og yungre superslalom U12 og eldre Super G

  • Når: 11.2 - 13.02.2022
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Tromsø
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas Sandnes, Oskar Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjelland, Niillas Heatta Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas Sandnes, Oskar Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Niillas Heatta Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elde, Eskil Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Endresen, Isak-Adrian Eira Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Horvei, Sivert Daae Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Johan Normann Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sanne, Erling Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elde, Eskil Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Endresen, Isak-Adrian Eira Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaup, Heandarat Niillas Henriksen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Horvei, Sivert Daae Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Johan Normann Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanne, Erling Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Elde, Eskil Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Endresen, Isak-Adrian Eira Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Horvei, Sivert Daae Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Johan Normann Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Isko Heatta Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Brokstad, Ville Aksel Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Brokstad, Helmer Sevrin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Brokstad, Henry Antonius Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Eysturoy, Haraldur Eiri Guldhaugen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Svensgaard, Artur Sandnes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Wanner, Benjamin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Isko Heatta Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brokstad, Ville Aksel Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svensgaard, Artur Sandnes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wanner, Benjamin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Ludvik Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Ludvik Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Ylva Marie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Ane Langbakk Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Huse, Hennie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Victoria Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Ane Langbakk Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Huse, Hennie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindrupsen, Victoria Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Ane Langbakk Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Huse, Hennie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Nelly Johanna Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Nelly Johanna Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Nelly Johanna Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hall, Siren Alexandra Eivik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Yttergård, Mathilda Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hall, Siren Alexandra Eivik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Yttergård, Mathilda Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grue, Kristine Segrem Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton