Hopp til innhold

Harstad fart - Sparebank 68° Nord alpinCup

Blir renn for U10 og yngre også, men her vil vi trenge hjelp av andre klubber for å få dette til. For U12 og eldre, så vil det bli fartstrening på lørdag, og to Super G renn på søndag. Det første SG rennet utgjør KM SG Troms. Vi vil også trenge hjelp til å ta ned sikkerhetsnett (B-nett) som tilhører nettdepot. Dette skal videre til Narvik og skal brukes på Jr VM.

  • Når: 21.2 - 23.02.2020
  • Hvor: Harstad
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 23.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 22.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 23.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 23.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 21.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 22.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 23.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 23.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 23.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 22.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 21.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Arn Zander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Markussen, Hogne Thin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Arn Zander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Markussen, Olav Thin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Markussen, Hogne Thin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Larssen, Arn Zander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Markussen, Olav Thin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Markussen, Hogne Thin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Granås, Milo Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Edvin Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Granås, Milo Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Edvin Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindrupsen, Victoria Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03