Hopp til innhold

Om skikretsen

Ansatte      
Marie Renate Haugen Adm.sjef 91155956 marie.haugen@skiforbundet.no 
Styreleder:      
Johnny Mortensen Leder 91605837 johnny@steen-lund.no
Anleggskontakt:      
Dag Nielsen   97195333 dag.nilsen@megaflis.no

Kontonr. til TVSK: 2610 22 10807

Org.nr: 984 050 267

Postadresse:
Odds plass 3, 3722 SKIEN

Fakturaadresse:
E-post: marie.haugen@skiforbundet.no
Post: Idrettens hus, Odds plass 3, 3722 Skien

Besøksadresse:
Idrettens Hus på Skagerak arena (Odd Stadion), Odds plass 3, 3722 SKIEN

Organisasjon

Skikretsstyret 2019-2021    
Leder Johnny Mortensen 91 60 58 37 johnny.mortensen@bmha.no 
Nestleder Hanne Bakke Arvesen 99 23 90 64 hanne.bakke.arvesen@gmail.com
Styremedlem Dag Nielsen 97 19 53 33 dag.nielsen@megaflis.no 
Styremedlem Aud Torild Stensrød 99 74 31 27 astensro@online.no 
Varamedlem Sven Håkon Kulbeck 90 97 92 60 sven.hakon.kulbeck@bridgeit.no 
Varamedlem Stella Kval   stella.kval@gmail.com 
Leder Alpint Patricia Olsson 95 17 68 60 po@tet.no 
Leder Hopp/kombinert Bjørnar Pettersen 97 61 05 82 Bjornar.Pettersen@circlekeurope.com 
Leder Langrenn Erik Christoffersen 91 31 60 35 erik.christoffersen@intexskandia.no 
Leder Telemark John Haagen Gjems 93 00 23 84  john.haagen.gjems@skienfritidspark.no   

Alpinkomiteen

 Hopp- og kombinertkomiteen Langrennskomiteen Telemarkkomiteen

Klubber

Alle klubber

Alpinklubber Freestyleklubber Hoppklubber  Kombinertklubber Langrennsklubber Telemarkklubber

Lagskontingent 2019-2021

Lag med 0-50 medlemmer kr 2.500
Lag med 51-100 medlemmer kr 4.200,-
Lag med over 101+ medlemmer kr 6.000,-

KLUBBOVERGANG

Skjemaet for skifte av klubb
Send skjemaet til kretskontoret ditt - både i gammel og ny skikrets. Send det også hvis klubbskiftet er innenfor samme skikrets.

Hvis du skal skifte klubb, er det viktigste å huske at medlemskapet i den nye klubben må være ordnet senest to måneder før start i konkurranse. (gjelder ikke barn under 13 år). Det andre som er viktig å vite, er at en utøver ikke kan konkurrere for mer enn 1 klubb i samme skisesong i samme skidisiplin. Skisesongen regnes da fra 1. mai til 30. april.

Det er lov å være medlem av flere klubber, men ikke å konkurrere for mer enn 1 klubb. Det er lov å konkurrere for forskjellige klubber i to forskjellige skigrener, men bare for 1 klubb innenfor samme gren.

Ved utmeldelse fra en klubb må man selvsagt ha gjort opp alt man "skylder" den gamle klubben (kontingenter og andre forpliktelser), dette er ikke omtalt i rennreglementet, men i Norges Idrettsforbunds lovverk.

nif-epi04, 04