Hopp til innhold

Lifjellrennet SL

Lifjellrennet, Slalåm. Renn 2 i Sparebank 1 Telemark Lifjell Cup, SL. Renndag søndag: 26.01.2020 Lagledermøte: kl. 10.00 Rennkontor: Klubbrakka Besiktigelse: kl. 10.15 Start: kl. 11.00 Lisens: Lisensnummer for løpere som har løst dette skal være påført påmeldingsskjemaet. Engangslisens løses ved henting av startnummer Startkontingent: ihht. NSF reglement 150,- J/G. 160.- JR/S. Innbetales til bankkonto nummer 2610.20.00241 Premiering: Full premiering Påmeldingsfrist er: Tirsdag 21.01.2020 Alle klasser Menn / Kvinner og oppover blir slått sammen til en senior klasse.

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bø i Telemark
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 26.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Krigstrøm, Oscar Johansson Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sando, Eirik Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tikkanen, Samuel Eino Olavi Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Sindre Alexander Kleiva Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Fabian Eidal Klubb Seljord IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Slettemeås, Erlend Hansen Klubb Seljord IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Cecilie Slåtta Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Tuva Jonsjord Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ralle, Hanna Marie Hansen Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stokke, Nora Klubb Skien Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skoland, Nora Brekka Klubb Seljord IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Richard Haave Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTB