Hopp til innhold

Konica Minolta Norgescup - Holmenkollen

Norgescup lørdag og søndag (NM storbakke onsdag 31. januar)

  • Når: 27.1 - 28.01.2018
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Holmenkollbakken
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K NC A Øvelse K120 Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse K NC A Øvelse K120 Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse M NC A Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M NC A Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M NC B Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M NC B Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M NC C Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M NC C Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

M NC A - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120

M NC A - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K120

M NC B - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Haugelien, Tobias Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Strand, Knut Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse K120

M NC B - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Haugelien, Tobias Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K120
Navn Strand, Knut Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse K120

M NC C - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K120

M NC C - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K120
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K120

M NC Elite - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K120

M NC Elite - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K120
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K120

M Veteran - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Holt, Ole Henning Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Kristiansen, Kurt Klubb Spydeberg IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120

M Veteran - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bieniek, David Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Holt, Ole Henning Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Kristiansen, Kurt Klubb Spydeberg IL Klasse M Veteran Øvelse K120
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K120
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix