Hopp til innhold

FIS Fartsuka 2020

Lillehammer Skiklub har sammen med Norges Skiforbund gleden av å invitere løpere, trenere og øvrige til FIS Fartsuka 2020. NB! Første offisielle trening er onsdag 22.januar. I FIS-Calendar står det oppført trening offisiell trening tirsdag 21.januar, men dette er ikke riktig.

  • Når: 22.1 - 26.01.2020
  • Hvor: Nasjonalanleggsløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 465 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Utfor Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Obl. utfortrening

Kvinner A - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Utfor

Menn A - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Obl. utfortrening

Menn A - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Selvaag, Nikolas Lien Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Utfor
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Utfor
NIF-EPI03, 03
NTB