Hopp til innhold

Heimhugdilten

Klassisk Vi har også med rekrutteringsklasse for 5, 6 og 7 åringer. Her blir det start klokken 11:30 OBS. Rennet er flyttet til søndag 17.2 på grunn av dårlig værmelding lørdag. Følg med på www.heimhug.com/heimhugdilten for informasjon om rennet.

  • Når: 17.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Russånes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørfjord, Teodor Folkestad Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Jenny Sofie Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klette-Johansen, Thea Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Isak Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Unosen, Mathea Marie Klubb Rognan IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Ailin Lehn Klubb Vinger IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Joar Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rånes, Sandra Nordvik Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørfjord, Tobias Folkestad Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grauer-Kristensen, Tore Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Aksel Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordvik, Anders Hasselbergsen Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Johannes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilen, Oskar Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valvik, Henrik Willumstad Klubb Siso, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselbergsen, Guro Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Mathea Klo Klubb Valnesfjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Mai Linn Nilsen Klubb Vinger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Bertine Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselbergsen, Sofie Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bredesen, Amalie Elise Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette-Johansen, Maja Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordvik, Malin Hasselbergsen Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rånes, Ronja Nordvik Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Unosen, Aurora Annie Klubb Rognan IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kilen, Morten Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Valvik, Vidar Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03