Hopp til innhold

Saltdalsrennet

Klassisk

  • Når: 09.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Røkland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knoph, Lena-Mari Haugen Klubb Rognan IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Jenny Sofie Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Förde, Stine Carina Helene Klubb Rognan IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Konrad Aardal Klubb Rognan IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klette-Johansen, Thea Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Anna Leate Klubb Rognan IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Isak Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Ailin Lehn Klubb Vinger IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hüttepohl, Anton Klubb Vinger IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knoph, Lena-Mari Haugen Klubb Rognan IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Joar Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk felles

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knoph, Alvin Klubb Rognan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vilhelmsen, Isak Andre Nyvold Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Lucas Lehn Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristensen, Aksel Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knoph, Odin Klubb Rognan IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Sondre Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Johannes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkås, Steinar Nikolai Karlsen Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensland, Greger Karlsen Klubb Rognan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselbergsen, Guro Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilja Marie Klubb Vinger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkås, Martine Karlsen Klubb Vinger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Miller, Mina Katharina Eggesvik Klubb Vinger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Bertine Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønna, Elise Albinussen Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Miller, Arja Marie Eggesvik Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevervik, Elise Bentsen Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hasselbergsen, Sofie Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ludvigsen-Wahome, Nadia Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stenseth, Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bredesen, Amalie Elise Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen-Wahome, Sienna Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjønna, Matilde Albinussen Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Amalie Aardal Klubb Rognan IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klette-Johansen, Maja Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kilen, Morten Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02