Hopp til innhold

NC kombinert

På vegne av Norges Skiforbund har Molde og Omegn Idrettsforening gleden av å invitere til Norgescup i kombinert. Arrangementet vil foregå på Skaret ved Molde.

  • Når: 20.2 - 21.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Molde
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC - 5 km / K91 - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95

K NC - 5 km / K91 - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95

M NC A - 10 km / K91 - K100

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100

M NC A - 10 km / K91 - K100

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100

M NC B - 10 km / K91 - K100

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100

M NC B - 5 km / K91 - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
nif-epi04, 04
NTB