Hopp til innhold

Fartsrenn SBM Cup - Bjorli

Skikretsen v/ Alpinkomiteen inviterer til to dager med Super G/ fartstrening torsdag og fredag. Lørdag arrangeres 2 x Super G renn. Begge renn inngår i Sparebanken Møre Cup. Renn 2 gjelder som KM. Påbudt med hjelm, og alle må ha ski - med lengde for fartstrening.

  • Når: 11.3 - 13.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bjorli Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 12.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 11.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 13.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 13.03.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 11.03.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 12.03.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 13.03.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 12.03.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døving, Benjamin Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døving, Benjamin Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døving, Benjamin Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døving, Benjamin Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Batnfjord IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Batnfjord IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Batnfjord IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Batnfjord IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Batnfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Batnfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Batnfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02