Hopp til innhold

RC Knykenrennet 2023

Knykenrennet - K5, K10, K20, K30, K50, K68. Inngår i SpareBank 1 Trøndercup Hopp og Kombinert nr. 1 samt nasjonal RC- cup i K50 -K68 for jenter og gutter 12-16 år (født 2011-2007) hopp og kombinert lørdag 21. januar. Merk at vi har porselenspor i alle bakkene K10-K68.

  • Når: 21.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Knyken Skisenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K20 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K50 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Gutter RC A Øvelse K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Gutter RC B Øvelse K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Gutter RC C Øvelse K50 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Gutter RC D Øvelse K50 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Jenter RC B Øvelse K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Jenter RC A Øvelse K68 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Jenter RC C Øvelse K50 Startkontingent 130
Start 21.01.2023 Klasse Jenter RC D Øvelse K50 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K20 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K30 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K50 Startkontingent 130
Start 21.01.2023 Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K68 Startkontingent 130
Start 21.01.2023 Klasse NCC Jenter Øvelse K68 Startkontingent 170
Start 21.01.2023 Klasse NCC Menn Øvelse K68 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Veteran Øvelse K68 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Veteran Øvelse K50 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Veteran Øvelse K30 Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G Rekruttklasse - Knyken K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Back, Charlotte Heldor Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K10
Navn Fossheim, Anker Wesche Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K10
Navn Græsli, Oliver Klubb Tydal IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K10
Navn Johansen, Leander Lindland Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K10
Navn Johansen, Milian Lindland Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K10
Navn Osvoll, Nicolai Klubb Sjetne IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K10
Navn Røvik, Nate Klubb Orkdal IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K10

G Rekruttklasse - Knyken K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Aslak Klubb Skatval Skilag Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K20
Navn Røvik, Nate Klubb Orkdal IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K20
Navn Volden, Sondre Hegseth Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K20

G Rekruttklasse - Knyken K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30
Navn By, Even Willmann Klubb Orkdal IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30
Navn Ervik, Ola Halderager Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30
Navn Fredagsvik-Johansen, Sigurd Klubb Skogn IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30
Navn Holst-Arild, Adam Severin Klubb Tromsø Skiklub Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30
Navn Holt-Vorvik, Mikkel Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30
Navn Molden, Sander Grande Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30
Navn Reppesgaard, Martin Veium Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30
Navn Sand, Oliver Klubb Fjellørnen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30
Navn Skadsem, Tim Kaurin Klubb Tromsø Skiklub Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K30

G Rekruttklasse - Knyken K50

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holst-Arild, Adam Severin Klubb Tromsø Skiklub Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K50
Navn Sand, Sebastian Klubb Fjellørnen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K50

G Rekruttklasse - Knyken K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K68
Navn Lauglo, Ola Klubb Botne SK Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K68
Navn Lohne, Theodor Hagen Klubb Vikersund IF Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K68
Navn Nygaard, Jakob Fredriksen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K68
Navn Ulstad, Amund Klubb Mo Skilag Klasse G Rekruttklasse Øvelse Knyken K68

Gutter RC A - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseth, Magnus Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC A Øvelse K68
Navn Antonsen, Aleksander Holm Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Gutter RC A Øvelse K68
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC A Øvelse K68
Navn Le, Alvin Klubb Orkdal IL Klasse Gutter RC A Øvelse K68
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Gutter RC A Øvelse K68
Navn Røberg, Oscar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Gutter RC A Øvelse K68
Navn Røberg, Ludvig Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Gutter RC A Øvelse K68
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K68

Gutter RC B - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Torvin Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC B Øvelse K68
Navn Fleischer, Aleksander Klubb Skatval Skilag Klasse Gutter RC B Øvelse K68
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K68
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K68

Gutter RC C - K50

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eyde, Einar Christian Klubb Botne SK Klasse Gutter RC C Øvelse K50
Navn Haugrønning, Lucas Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC C Øvelse K50
Navn Holstad, Erik Klubb Orkdal IL Klasse Gutter RC C Øvelse K50
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC C Øvelse K50

Gutter RC D - K50

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordfjellmark, Johannes Klubb Namsos IL Hopp Klasse Gutter RC D Øvelse K50

Jenter RC B - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse Jenter RC B Øvelse K68

Jenter RC A - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse Jenter RC A Øvelse K68

Jenter RC D - K50

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halland, Rakel Cecilia Klubb Tromsø Skiklub Klasse Jenter RC D Øvelse K50
Navn Steindal, Anna Ovidia Hykkerud Klubb Tromsø Skiklub Klasse Jenter RC D Øvelse K50

Jenter Rekrutt - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Elise Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K10

Jenter Rekrutt - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kimo, Ane Marie Klubb Fjellørnen IL Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K20
Navn Lilledal, Sara Klubb Byåsen IL Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K20

Jenter Rekrutt - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K30
Navn Fossheim, Olava Wesche Klubb Byåsen IL Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K30
Navn Hansen, Miriam Sangi Berg Klubb Skogn IL Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K30
Navn Langmo, Ane Marie Klubb Fjellørnen IL Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K30
Navn Skadsem, Thia Kaurin Klubb Tromsø Skiklub Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K30
Navn Yttervik, Asta Klubb Tromsø Skiklub Klasse Jenter Rekrutt Øvelse K30

NCC Menn - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lode, Amund Klubb Tromsø Skiklub Klasse NCC Menn Øvelse K68

Veteran - K68

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holstad, Per Inge Klubb Orkdal IL Klasse Veteran Øvelse K68
Navn Mauset, Karstein Klubb Orkdal IL Klasse Veteran Øvelse K68

Veteran - K50

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holstad, Per Inge Klubb Orkdal IL Klasse Veteran Øvelse K50
Navn Mauset, Karstein Klubb Orkdal IL Klasse Veteran Øvelse K50
NIF-EPI02, 02
NTB Scanpix