Hopp til innhold

NC Hopp Steinfjellet

Sprova IL inviterer på vegne av NSF Hopp til NorgesCup i Steinfjellet lørdag 21. januar og søndag 22. januar 2023.

  • Når: 21.1 - 22.01.2023
  • Hvor: Steinfjellbakken
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse K NC A Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170
Start 21.01.2023 Klasse K NC A Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170
Start 22.01.2023 Klasse K NC Elite Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse K NC Elite Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse M Veteran Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170
Start 21.01.2023 Klasse M Veteran Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

K NC Elite - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Steinfjellet K90

K NC Elite - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Steinfjellet K90

M NC A - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Walseth, Jakob Alvsåker Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90

M NC A - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Walseth, Jakob Alvsåker Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90

M NC B - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90

M NC B - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb If Kilkameratene Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90

M NC C - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Sindre Klubb Årvoll IL Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90

M NC C - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Sindre Klubb Årvoll IL Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90

M NC Elite - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90

M NC Elite - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
NIF-EPI02, 02
NTB Scanpix