Hopp til innhold

Høgåsrennet 2023 (Sparebank 1 Trøndercup #2, Nasjonal RC-cup #2)

Høgåsrennet, K5, K10, K16, K40, K60. Inngår i nasjonal RC-cup i K40-60 for for jenter og gutter 12-16 år (født 2011 - 2007). Sparebank 1 Trøndercup nr. 2. Merk: Separat arrangement/påmelding for kombinert. Oppdatert info blir lagt på nettsida: https://byasen.spoortz.no/portal/arego/club/234/news/9459576

  • Når: 22.01.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Granåsen rekruttsenter, Trondheim
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2023

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 9266 Stavset 7424 TRONDHEIM
  • Telefon: 46280881
  • E-post: hopp@byasen.no
  • Kontonummer: 42450781511
  • Hjemmeside: http://hopp.byasen.no
  • Dommer 3: Thomas Strømme
  • Dommer 2: Tom Normann
  • TD: Rune Sørli
  • Rennleder: Knut Ståle Skogstad

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K16 Startkontingent 130
Start 22.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Gutter RC A Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Gutter RC B Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Gutter RC D Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J rekruttklasse Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J rekruttklasse Øvelse K16 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J rekruttklasse Øvelse K28 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 130
Start 22.01.2023 Klasse Jenter RC B Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Jenter RC A Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Jenter RC C Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 22.01.2023 Klasse Jenter RC D Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Åpen klasse Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 22.01.2023 Klasse Åpen klasse Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G Rekruttklasse - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Jens Klubb Skogn IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10
Navn Fossheim, Anker Wesche Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10
Navn Græsli, Oliver Klubb Tydal IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10
Navn Hustad, Knut Getz Klubb Skogn IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10
Navn Johansen, Leander Lindland Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10
Navn Osvoll, Nicolai Klubb Sjetne IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10
Navn Svendsen, Aiden Maksim Klubb Skogn IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10

G Rekruttklasse - K28

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn By, Even Willmann Klubb Orkdal IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Ervik, Ola Halderager Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Fremstad, Aslak Klubb Skatval Skilag Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Holst-Arild, Adam Severin Klubb Tromsø Skiklub Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Holt-Vorvik, Mikkel Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Ingebrigtsen, Steffen Husby Klubb Flatås Idrettslag Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Molden, Sander Grande Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Olsen, Lukas Musum Klubb Skogn IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Olsen, Ruben Musum Klubb Skogn IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Reppesgaard, Martin Veium Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Skadsem, Tim Kaurin Klubb Tromsø Skiklub Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28
Navn Volden, Sondre Hegseth Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28

G Rekruttklasse - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Milian Lindland Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5
Navn Olsen, Elias Musum Klubb Skogn IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5

Gutter RC A - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseth, Magnus Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Antonsen, Aleksander Holm Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Le, Alvin Klubb Orkdal IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Røberg, Oscar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Røberg, Ludvig Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Ulstad, Amund Klubb Mo Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K60

Gutter RC B - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Torvin Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Fleischer, Aleksander Klubb Skatval Skilag Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Lauglo, Ola Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Lohne, Theodor Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Nygaard, Jakob Fredriksen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugrønning, Lucas Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Holstad, Erik Klubb Orkdal IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40

Gutter RC D - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordfjellmark, Johannes Klubb Namsos IL Hopp Klasse Gutter RC D Øvelse K40

J rekruttklasse - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Back, Charlotte Heldor Klubb Byåsen IL Klasse J rekruttklasse Øvelse K10

J rekruttklasse - K16

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilledal, Sara Klubb Byåsen IL Klasse J rekruttklasse Øvelse K16

J rekruttklasse - K28

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Olava Wesche Klubb Byåsen IL Klasse J rekruttklasse Øvelse K28
Navn Hansen, Miriam Sangi Berg Klubb Skogn IL Klasse J rekruttklasse Øvelse K28
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Byåsen IL Klasse J rekruttklasse Øvelse K28

Jenter RC B - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse Jenter RC B Øvelse K60

Jenter RC A - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse Jenter RC A Øvelse K60

Jenter RC D - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halland, Rakel Cecilia Klubb Tromsø Skiklub Klasse Jenter RC D Øvelse K40
Navn Skadsem, Thia Kaurin Klubb Tromsø Skiklub Klasse Jenter RC D Øvelse K40
Navn Steindal, Anna Ovidia Hykkerud Klubb Tromsø Skiklub Klasse Jenter RC D Øvelse K40
Navn Yttervik, Asta Klubb Tromsø Skiklub Klasse Jenter RC D Øvelse K40

Åpen klasse - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb If Kilkameratene Klasse Åpen klasse Øvelse K60
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse Åpen klasse Øvelse K60
Navn Holstad, Per Inge Klubb Orkdal IL Klasse Åpen klasse Øvelse K60
Navn Lode, Amund Klubb Tromsø Skiklub Klasse Åpen klasse Øvelse K60
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse Åpen klasse Øvelse K60
NIF-EPI03, 03
NTB Scanpix