Hopp til innhold

Sparebank1-rennet hopp/kombinert

Også kombinertrenn - husk egen påmelding

  • Når: 29.01.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Ringkollen
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år og y. Øvelse K17 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år og y. Øvelse K27 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år og y. Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K17 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K27 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter RC A Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter RC B Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter RC C Øvelse K27 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år og y. Øvelse K17 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år og y. Øvelse K27 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år og y. Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse J rekruttklasse Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Jenter RC B Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K17 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K27 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Jenter RC A Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Jenter RC C Øvelse K27 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse K Veteran Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse M Veteran Øvelse K40 Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år og y. - K17

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røed, Endre Gisleberg Klubb Roterud IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K17

G 10 år og y. - K27

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Sivert Skjalgsson Ranhoff Klubb Fossum IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K27

G Rekruttklasse - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linden, Benjamin Hjermstad Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G Rekruttklasse Øvelse K10

G Rekruttklasse - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosli, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5
Navn Linden, Benjamin Hjermstad Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5

Gutter 11/12 år - K27

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frågåt, Magnus Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K27
Navn Lande, Ola Kveim Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K27
Navn Rustad, Dennis Klubb Eidsvold IF Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K27

Gutter 11/12 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Sverre Skjalgsson Ranhoff Klubb Fossum IF Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K40
Navn Torjussen, Andreas Haugen Klubb Fossum IF Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K40

Gutter RC A - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaiser, Kristian Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K40
Navn Moan, Oliver Haugerud Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter RC A Øvelse K40
Navn Myrdal, Emrik Ruud Klubb Grua U. Og IL Klasse Gutter RC A Øvelse K40

Gutter RC B - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frågåt, Emil Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K40

Gutter RC C - K27

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Even Klubb Holeværingen IL Klasse Gutter RC C Øvelse K27
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter RC C Øvelse K27
Navn Linden, Benjamin Hjermstad Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Gutter RC C Øvelse K27

J 10 år og y. - K17

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lande, Idun Kveim Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år og y. Øvelse K17

J rekruttklasse - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moan, Miriam Haugerud Klubb Haugsbygd IF Klasse J rekruttklasse Øvelse K10

J rekruttklasse - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Ingrid Ranhoff Klubb Fossum IF Klasse J rekruttklasse Øvelse K5

Jenter 11/12 år - K17

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjøtt-Høiholt, Anna Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K17

Jenter 11/12 år - K27

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K27
NIF-EPI03, 03
NTB Scanpix