Hopp til innhold

LO Norgescup Holmenkollen

På vegne av Norges skiforbund ønsker Kollenhopp velkommen til Norgescup renn i Holmenkollen HS 134. Norgescup rennet arrangeres umiddelbart etter at Jr. NM stor bakke er avsluttet. Vedlagt er felles invitasjon for Jr. NM stor bakke menn og Norgescup rennet.

  • Når: 16.01.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K NC A Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170
Start 16.01.2022 Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M Veteran Øvelse Holmenkollen K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Meyer, Leah Katharina Klubb Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Idrettslaget Try Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Holmenkollen K120

M NC A - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Vestman, Frida Anny Maria Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse Holmenkollen K120

M NC B - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse Holmenkollen K120

M NC C - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Hobøl IL Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Lundhaug, Walter Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Pettersen, Jonas Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M NC C Øvelse Holmenkollen K120

M NC Elite - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC Elite Øvelse Holmenkollen K120

M Veteran - Holmenkollen K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse Holmenkollen K120
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse Holmenkollen K120
NIF-EPI02, 02
NTB Scanpix