Hopp til innhold

LO NorgesCup Vikersund K105

På vegne av NSF og Vikersund IF ønsker vi alle hoppvenner velkommen til LO NorgesCup i Vikersund Hoppsenter 8 og 9 januar 2022 i K105.

  • Når: 8.1 - 09.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Vikersund hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K NC A Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170
Start 08.01.2022 Klasse K NC A Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170
Start 09.01.2022 Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Liane, Marie Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105

K NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Liane, Marie Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105

M NC A - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Bieniek, David Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105

M NC A - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Bieniek, David Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105

M NC B - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105

M NC B - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105

M NC C - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Hobøl IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Pettersen, Jonas Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105

M NC C - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Hobøl IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Pettersen, Jonas Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105

M NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105

M NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105

M Veteran - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Per Espen Klubb Øyestad IF Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105

M Veteran - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Per Espen Klubb Øyestad IF Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbu KK Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
Navn Ringkilen, Torry Åge Klubb Skimt - Ski Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K105
NIF-EPI01, 01
NTB Scanpix