Hopp til innhold

LO NorgesCup Lysgårdsbakkene

  • Når: 20.2 - 21.02.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Lysgårdsbakkene
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.02.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90

K NC Elite - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90

M NC A - Lysgårdsbakken K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123

M NC A - Lysgårdsbakken K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123

M NC B - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90

M NC B - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90

M NC C - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Elvevold, August Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90

M NC C - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Elvevold, August Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90

M NC Elite - Lysgårdsbakken K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123

M NC Elite - Lysgårdsbakken K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
NIF-EPI01, 01
NTB Scanpix