Hopp til innhold

LO NorgesCup Sprova og NM JR - AVLYST

NM Junior Normalbakke og Lag, samt LO NorgesCup i Steinfjellbakken K90. Invitasjonen er ikke oppdatert. Se nyhetsartikkel på Skiforbundet for oppdatert program og informasjon https://www.skiforbundet.no/hopp/nyhetsarkiv/?npid=120073&page=NM+Junior+og+LO+NC+Sprova+YTTERLIGERE+UTSATT

  • Når: 12.2 - 14.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Steinfjellbakken
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2021 Klasse K junior Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse K NC A Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170
Start 14.02.2021 Klasse K NC A Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170
Start 13.02.2021 Klasse K NC Elite Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170
Start 14.02.2021 Klasse K NC Elite Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M junior Øvelse Lag Startkontingent 600
Start 13.02.2021 Klasse M junior Øvelse Lag hopp Startkontingent 600
Start 12.02.2021 Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K junior - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K junior Øvelse Steinfjellet K90

K NC Elite - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Steinfjellet K90

M junior - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim Idrettsforening Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M junior Øvelse Steinfjellet K90

M NC A - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90

M NC A - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Steinfjellet K90

M NC B - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90

M NC B - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC B Øvelse Steinfjellet K90

M NC C - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90

M NC C - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Steinfjellet K90

M NC Elite - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90

M NC Elite - Steinfjellet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Steinfjellet K90
NIF-EPI03, 03
NTB Scanpix