Hopp til innhold

LO NorgesCup Vikersund K105 og K65

NorgesCup K105 og K65, samt NM JR Liten bakke Kvinner (K65)

  • Når: 9.1 - 10.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vikersund hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse K junior Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K junior - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K junior Øvelse Vikersund K65
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim Idrettsforening Klasse K junior Øvelse Vikersund K65
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K junior Øvelse Vikersund K65
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K junior Øvelse Vikersund K65
Navn Liane, Marie Klubb Kongsberg IF Klasse K junior Øvelse Vikersund K65
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse K junior Øvelse Vikersund K65
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K junior Øvelse Vikersund K65
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse K junior Øvelse Vikersund K65
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K junior Øvelse Vikersund K65

K NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Lundby, Maren Olstad Klubb Kolbu KK Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Opseth, Silje Klubb Holeværingen IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strøm, Anna Odine Klubb Alta IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105

K NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Lundby, Maren Olstad Klubb Kolbu KK Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Opseth, Silje Klubb Holeværingen IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strøm, Anna Odine Klubb Alta IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K105

M NC A - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105

M NC A - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K105

M NC B - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105

M NC B - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Vikersund K105

M NC C - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Pettersen, Jonas Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105

M NC C - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Pettersen, Jonas Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K105

M NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Kongsberg IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105

M NC Elite - Vikersund K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbu KK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Kongsberg IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Pedersen, Robin Mattias Johannes Klubb Stålkameratene IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K105
NIF-EPI02, 02
NTB Scanpix