Hopp til innhold

NC Hopp Falun

Holmens IF ønsker på vegne av Svenska Skidförbundet og Norges Skiforbund velkommen til NorgesCup Hopp i Falun i Sverige. Det blir en vanlig NC helg med renn lørdag og søndag med hopping i Normalbakken. Svenske og andre deltagere som ikke har bruker i minidrett hos NSF kan sende påmelding via email til arrangøren på johanna.nybelius@gmail.com og betale direkte til arrangøren. Norske deltagere melder seg på via minidrett og betaler til NSF Hopp (som overfører samlet til arrangør). Invitasjon med program og praktisk informasjon ligger vedlagt.

  • Når: 16.11 - 17.11.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Falun
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.11.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - Lugnet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90

K NC Elite - Lugnet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Lugnet K90

M NC A - Lugnet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90

M NC A - Lugnet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC A Øvelse Lugnet K90

M NC B - Lugnet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90

M NC B - Lugnet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC B Øvelse Lugnet K90

M NC C - Lugnet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Trønderhopp Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90

M NC C - Lugnet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Trønderhopp Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Lugnet K90

M NC Elite - Lugnet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Aune, Joakim Larsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90

M NC Elite - Lugnet K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Aune, Joakim Larsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Lugnet K90
NIF-EPI01, 01
NTB Scanpix