Hopp til innhold

Youth Raw Air - Vikersund

Youth Raw Air 2020 3 bakker, 3 dager, 9 hopp. Youth Raw Air i Botne, Midtstulia og Vikersund. Avlyst i Botne og Midtstulia - innlagt NM for junior jenter samt lag (2 og 2)

  • Når: 16.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vikersund hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Gutter 17 år og eldre Øvelse K65 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Gutter RC A Øvelse K65 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Gutter RC B Øvelse K65 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Jenter RC A Øvelse K65 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 17 år og eldre - K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Per Espen Klubb Øyestad IF Klasse Gutter 17 år og eldre Øvelse K65
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 17 år og eldre Øvelse K65
Navn Haaheim, Pål Klubb Øyestad IF Klasse Gutter 17 år og eldre Øvelse K65

Gutter RC A - K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC A Øvelse K65
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC A Øvelse K65
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse Gutter RC A Øvelse K65
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse Gutter RC A Øvelse K65
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Botne SK Klasse Gutter RC A Øvelse K65
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K65
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim IF Klasse Gutter RC A Øvelse K65
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter RC A Øvelse K65
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K65

Gutter RC B - K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Hobøl IL Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Fageraas, Leonard Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Haugland, Halvor Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Lund, Guttorm Brugaard Klubb Rollag og Veggli IL Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Omholt, Sverre Nygård Klubb Veme Sportsklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Pettersen, Jonas Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Rauland, André Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Sandberg, Lukas Klubb Øyestad IF Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Sandsether, Noah Espenhahn Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Strandbråten, Mats Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Tandberg, Leander Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Tollefsen, Sondre Sporan Klubb Rollag og Veggli IL Klasse Gutter RC B Øvelse K65
Navn Tveiten, Nicklas Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC B Øvelse K65

Jenter RC A - K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse Jenter RC A Øvelse K65
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC A Øvelse K65
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Try, Idrettslaget Klasse Jenter RC A Øvelse K65
Navn Ramsland, Susanne Klubb Øyestad IF Klasse Jenter RC A Øvelse K65
nif-epi04, 04
NTB Scanpix