Hopp til innhold

Sommerhoppuka 2019 - NC Sandrip K60

På vegne av Norges Skiforbund inviterer Øvrebø IL og Oddersjaa SSK Sommerhoppuka 2019 Sandrip K60. Torsdag 22. august 2019 Rennet inngår i Norgescupen 13:00 – 15:00 Bakken åpen for fri trening Bakkeavgift kr. 100,- 16:00 Lagledermøte 17:00 Prøveomgang 18:00 NC Hopp Kvinner og Menn Første omgang M Vet, M C, M B, M A, K A, K Elite, M Elite. Finaleomgang i snudd rekkefølge (M Vet, M Elite, K Elite, K A, M C, M B, M A) etter 20 min pause

  • Når: 22.08.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Sandrip
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.08.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.08.2019 Klasse K NC A Øvelse Sandrip K60 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.08.2019 Klasse K NC Elite Øvelse Sandrip K60 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.08.2019 Klasse M NC A Øvelse Sandrip K60 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.08.2019 Klasse M NC B Øvelse Sandrip K60 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.08.2019 Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.08.2019 Klasse M NC Elite Øvelse Sandrip K60 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.08.2019 Klasse M Veteran Øvelse Sandrip K60 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC A - Sandrip K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC A Øvelse Sandrip K60
Navn Ramsland, Susanne Klubb Øyestad IF Klasse K NC A Øvelse Sandrip K60

K NC Elite - Sandrip K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Anna Torset Klubb Rælingen Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Sandrip K60
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC Elite Øvelse Sandrip K60
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Sandrip K60
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Sandrip K60

M NC A - Sandrip K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse Sandrip K60
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Sandrip K60
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse Sandrip K60
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse Sandrip K60
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Sandrip K60
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse Sandrip K60

M NC B - Sandrip K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse Sandrip K60
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC B Øvelse Sandrip K60
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse Sandrip K60
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse Sandrip K60
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Sandrip K60
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Sandrip K60
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse M NC B Øvelse Sandrip K60
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse Sandrip K60

M NC C - Sandrip K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Håland, Sondre Land Klubb Øyestad IF Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse Sandrip K60

M NC Elite - Sandrip K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Sandrip K60
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Sandrip K60
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Sandrip K60
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Sandrip K60
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Sandrip K60
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Sandrip K60

M Veteran - Sandrip K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iveland, Kjell Klubb Øvrebø IL Klasse M Veteran Øvelse Sandrip K60
nif-epi04, 04
NTB Scanpix